عمر اپلیکیشن گوگل Allo به پایان رسید

رسانه کلیک - اپلیکیشن گوگل Allo به صورت رسمی به کار خود پایان داد. از این پس کاربران می توانند از اندروید Messages استفاده کنند.

عمر اپلیکیشن گوگل Allo به پایان رسید

از ژانویه سال گذشته میلادی گوگل برای اپلیکیشن پیام رسان خود، گوگل الو بروزرسانی عرضه نکرده است. در دسامبر 2018 این غول جستجوی اینترنتی خبر از عدم پشتیبانی از این پیام رسان داد ( پیام رسان گوگل Allo به پایان عمر خود نزدیک می شود ).

امروز به صورت رسمی عمر اپلیکیشن گوگل Allo به پایان رسید. در صورتی که امروز این اپلیکیشن را اجرا کنید، عبارت خداحافظ برای شما ارسال شده و همچنین به استفاده از اندروید Messages ترغیبتان می کند.

اپلیکیشن گوگل الو در سپتامبر 2016 به صورت رسمی از سوی گوگل معرفی شد. رونمایی از این اپلیکیشن در زمانی اتفاقی افتاد که گوگل پیام رسان های Google Hangouts و Messenger را برای سیستم عامل موبایل خود در نظر گرفته بود.

دستیار صوتی گوگل اسیستنت قابلیت کار با اپلیکیشن پیام رسان این شرکت را داشت. گوگل همراه با معرفی این اپلیکیشن، تغییراتی را در دستیار صوتی خود ایجاد کرد تا علاوه بر افزایش کارایی، حس بهتری را به کاربر منتقل کند.

گوگل اسیستنت برای تمام گوشی های اندرویدی عرضه شده است، البته برخی از محصولاتی که در چین به فروش می رسند فاقد این دستیار صوتی هستند.

در حالی که اپلیکیشن گوگل الو به صورت رسمی به کار خود پایان داده است، گوگل از آن به عنوان یک پلتفرم برای توسعه پیام رسان جدید خود، Android Messages استفاده می کند. این شرکت تغییرات زیادی را در این برنامه ایجاد کرده که برای مثال می توان به پاسخ هوشمند اشاره کرد.

گوگل الو در مدت زمان حضور خود در دنیای گوشی های هوشمند، توانست کاربران زیادی را جذب خود کند؛ با این حال گوگل تصمیم گرفت با توسعه یک پیام رسان قدرتمندتر، از ادامه کار آن برای همیشه جلوگیری کند.

ارسال نظر