اپلیکیشن PlayJ سونی برای استریم بازی منتشر شد

رسانه کلیک - نسخه بتای اپلیکیشن PlayJ سونی در اختیار کاربران قرار گرفت. از این اپلیکیشن می توان برای اشتراک ویدیو و استریم بازی استفاده کرد.

اپلیکیشن PlayJ سونی برای استریم بازی منتشر شد

سونی نسخه بتای اپلیکیشن PlayJ را در پلی استور گوگل منتشر کرد. توسط این برنامه شما می توانید بازی در حال اجرا توسط گوشی و یا تبلت خود را برای دوستانتان استریم کنید. علاوه بر این موضوع، افراد می توانند توسط اپلیکیشن PlayJ سونی فیلم های موردپسند و همچنین ویدیوهای مورد علاقه در یوتیوب را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

کاربر توسط این برنامه می تواند اپلیکیشن های موردپسند خود را با دیگران نیز به اشتراک بگذارد. برای نصب اپلیکیشن PlayJ سونی باید دستگاه شما دارای سیستم عامل اندروید لالی پاپ 5.0 و یا نسخه های بالاتر آن باشد. این اپلیکیشن تنها برای گوشی های سونی عرضه نشده و تمام کاربران محصولات اندرویدی می توانند آن را دریافت کنند.

زمانی که کاربر این اپلیکیشن را روی دستگاه خود نصب می کند، باید توسط فیس بوک و یا حساب کاربری گوگل خود وارد آن شود. پس از ورود، می توان بازی مورد نظر را انتخاب و دوستان را برای استریم دعوت کرد.

اپلیکیشن PlayJ سونی

زمانی که دوست شما دعوت را قبول کند، صفحه نمایش آن به صورت یک پنجره کوچک در اختیار شما قرار می گیرد. در این هنگام کاربران می توانند با یکدیگر گفتگو کنند.

در حال حاضر این اپلیکیشن تنها برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است؛ با این حال احتمال توسعه آن برای سیستم عامل iOS نیز وجود دارد. در صورتی که اپلیکیشن PlayJ سونی برای سیستم عامل iOS نیز منتشر شود، کاربران می توانند بازی های در حال اجرای خود را برای محصولات اپل نیز استریم کنند.

همانطور که در ابتدا ذکر شد، نسخه بتای این اپلیکیشن عرضه شده است. با توجه به این موضوع احتمال وجود باگ در آن وجود دارد. کاربران می توانند برای عرضه نسخه نهایی این برنامه صبر کنند.

ارسال نظر