بروزرسانی مایکروسافت وایت برد برای سیستم عامل iOS منتشر شد

رسانه کلیک - بروزرسانی مایکروسافت وایت برد در اختیار کاربران سیستم عامل iOS قرار گرفت. این آپدیت ویژگی های جدیدی را به اپلیکیشن مایکروسافت اضافه می کند.

بروزرسانی مایکروسافت وایت برد برای سیستم عامل iOS منتشر شد

مایکروسافت در ماه سپتامبر سال جاری میلادی اپلیکیشن Whiteboard را برای سیستم عامل iOS عرضه کرد. از زمان انتشار این اپلیکیشن تا به امروز، تنها شاهد عرضه بروزرسانی هایی برای رفع باگ های آن بودیم.

امروز بروزرسانی مایکروسافت وایت برد برای سیستم عامل آی او اس منتشر شده که قابلیت های جدیدی را به آن اضافه می کند. در این آپدیت شاهد بهبود شناسایی اشکال و همچنین اضافه شدن قابلیت پین تصاویر به پس زمینه هستیم.

کاربران پس از دریافت این بروزرسانی، شاهد تغییر شماره ورژن این اپلیکیشن به .1.1811022 خواهند بود. تغییرات بروزرسانی مایکروسافت وایت برد به شرح زیر است:

  • قفل تصاویر در پس زمینه اپلیکیشن بدون نگرانی از پاک شدن تصادفی آن ها
  • امکان خواندن و تدوین فایل ها توسط Accessibility Checker
  • بهبود تجربه کاربری در تدوین یادداشت ها
  • شناسایی بهتر اشکال و جدول ها
  • نمایش انیمیشن در زمان اجرای اولیه اپلیکیشن
  • بهبود عملکرد و رفع باگ های گذشته

اپلیکیشن وایت برد امکان یادداشت برداری، نقاشی، ثبت اشکال و جدول ها را برای کاربران فراهم می کند. این برنامه از یک ویژگی هوشمند بهره می برد. این قابلیت با استفاده از خطوط و منحنی ها قادر به کشیدن یک شکل به صورت خودکار است.

در حال حاضر کاربران می توانند جدیدترین نسخه این اپلیکیشن را از طریق اپ استور دانلود کنند. برای دریافت این اپلیکیشن باید گوشی هوشمند شما دارای سیستم عامل iOS 9.0 و یا نسخه های بالاتر سیستم عامل موبایل اپل باشد.

مایکروسافت پس از شکست پروژه مربوط به سیستم عامل ویندوز موبایل، تصمیم گرفت اپلیکیشن های خود را برای سیستم عامل اندروید و iOS توسعه دهد. در همین راستا شاهد عرضه چندین اپلیکیشن برای این دو سیستم عامل بودیم.

ارسال نظر