قیمت اینترنت برخی اپراتورها افزایش یافت

 این افزایش قیمت ها بین 30 تا 50 درصد در اپراتورهای مختلف متغیر است. این افزایش قیمت ها در حالی اجرایی شده که قیمت اینترنت خانگی در سال 1401 حدود 60 درصد افزایش یافته است.

قیمت اینترنت برخی اپراتورها افزایش یافت

این روزها اینترنت کشور حال و روز خوبی ندارد و کاربران با انبوهی از پلتفرم های مسدود شده مواجهند و قطع شدن گاه و بیگاه اینترنت در کنار اختلال در سرویس های داخلی و بازار سیاه فیلترشکن ها بر مصایب آنها افزوده است.

اما به نظر می آید اپراتورهای اینترنتی افزایش قیمت سرویس های خود را به جای بهبود کیفیت آن در اولویت قرار داده اند. به عنوان مثال کاربران یکی از اپراتورهای بزرگ اینترنت خانگی سرویس 8 مگابیت یک ماهه با 400 گیگابایت ترافیک داخلی را می‌توانستند با قیمت 163،500 تومان بخرند اکنون در بهترین حالت باید این بسته را با قیمت 218،000 تومان بخرند!

قیمت اینترنت TD-LTE اسفند 1401

بسته های TD-LTE یکی از بزرگ ترین اپراتورهای اینترنت همراه نیز افزایش قیمت زیادی را تجربه کرده است. نکته جالب توجه اینکه با وضعیت فعلی اینترنت کشور که با محدودیت های زیادی مواجه شده و کاربران با قطعی و اختلال مداوم رو به رو هستند این افزایش قیمت چه توجیهی می‌تواند داشته باشد.

قیمت اینترنت TD-LTE فروردین 1402
افزایش قیمت به جای بهبود کیفیت اینترنت

همچنین هنوز معلوم نیست که این افزایش قیمت با استناد به چه مجوزی صورت پذیرفته و اگر هم مجوزی در زمینه افزایش قیمت اینترنت صادر شده چرا تاکنون به نحو شایسته و بایسته اطلاع رسانی نشده است.

این افزایش قیمت در حالی اتفاق افتاده که مدیران دولتی به وضعیت غیر عادی اینترنت کشور اذعان داشته و پیش از این رئیس جمهور از وزیر ارتباطات خواسته بود که وضعیت اینترنت کشور را بهبود دهد.

ما موضوع افزایش قیمت توسط برخی از اپراتورها را دنبال می‌کنیم و با انتشار خبرهای جدید پیرامون این موضوع آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

منبع: آخرین خبر

ارسال نظر