پیش‌فروش خودرو یارانه‌ای برای مادران با ۲ فرزند از فردا (۱۲ اسفند)

سایپا در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه مجلس، از فردا (۱۲ اسفند) اولین پیش فروش محصولات خود را برای مادران با ۲ فرزند و بیشتر آغاز می‌کند.

پیش‌فروش خودرو یارانه‌ای برای مادران با ۲ فرزند از فردا (۱۲ اسفند)

پیش از این اعلام شده بود که مادران با فرزند دوم خودرو بدون قرعه کشی می‌گیرند . حالا اولین پیش‌فروش یکساله محصولات سایپا در زمینه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه ۱۲ اسفندماه به مدت دو روز و به صورت شبانه روز برای ۵ محصول به اجرا در می‌آید.

خودروهایی که در طرح یاد شده عرضه می‌شود شامل محصولات زیر است:

  • شاهین.جی،
  • کوییک.اس،
  • کوییک.آر با گیربکس معمولی،
  • کوییک با گیربکس معمولی
  • ساینا.اس

زمان تحویل این خودروها از مردادماه سال آینده آغاز خواهد شد و متقاضیان می‌توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com در پیش فروش یکساله ثبت نام کنند.

پیش فروش خودرو یارانه‌ای برای مادران

بر اساس این گزارش، اگر تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه بیش از ظرفیت فروش باشد، پس از برگزاری قرعه کشی و در صورت منتخب شدن امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه خودرو فراهم خواهد شد و در غیر این‌صورت برای تمامی مادران مشمول که شرایط آنها به تایید سازمان‌های ذیربط برسند، امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه (برای یک خودرو) میسر می‌شود.

در این میان فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت ۳ روز اعلام خواهد شد و لازم به ذکر است که متقاضیان تا زمان برگزاری قرعه کشی و اعلام منتخبین، هیچگونه وجهی واریز نخواهند کرد. پس از قرعه کشی، منتخبان این طرح ضرورت دارد در مدت ۳ روز نسبت به واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام کنند.

لازم به ذکر است در پیش‌فروش یکساله، امکان ثبت‌نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از ۱۹ آبان ماه امسال به بعد است، فراهم شده است.

همچنین بخوانید: افتتاح قرارگاه جوانی جمعیت در وزارت بهداشت

ارسال نظر