پاداش پایان خدمت فرهنگیان در حال واریز استان به استان

نماینده اصفهان در مجلس و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از انجام واریز پاداش پایان خدمت فرهنگیان برحسب استان‌ها خبر داد.

پاداش پایان خدمت فرهنگیان در حال واریز استان به استان

عباس مقتدایی با بیان اینکه پیگیری های مستمری برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان انجام شد، گفت: «پس از پیگیری از وزارتخانه های آموزش و پرورش و اقتصاد، مشخص شد که گره مشکل پاداش پایان خدمت در سازمان برنامه و بودجه است. »

مقتدایی ادامه داد: «پس از اینکه سازمان برنامه و بودجه توجهی به مکاتبات و تذکرات نمایندگان نداشت، با معاون اول رییس جمهور و شخص اقای رییس جمهور مکاتبه کردم. آقای مخبر دستور اقدام را صادر کرد و رییس دفتر رییس جمهور نیز دستور بررسی و اقدام دادند ولی بعد از گذشت مدت زیادی همچنان این موضوع انجام نشده است. معاون اقتصادی رییس جمهور نیز پیرو نامه‌ام با رییس سازمان برنامه و بودجه و وزیر اقتصاد مکاتبه کرد، ولی نتیجه ای نداد.»

نماینده اصفهان اضافه کرد: «سازمان برنامه و بودجه به تعبیری عنوان می‌کند اعتبار و پول لازم را ندارد. ما هم از ابزارهای نظارتی همچون تذکر و مکاتبه استفاده کردیم، ولی نتیجه‌ای حاصل نشد، بنابراین با همکاری سایر نمایندگان، اعمال ماده ۲۳۴ (شکایت) علیه سازمان برنامه و بودجه را کلید زدیم.»

وی در پایان گفت: «با پیگیری‌ها مطلع شدیم که پرداخت آغاز شده و استان به استان درحال واریز است. با خزانه داری کل کشور صحبت کردم و واریزها برحسب استان درحال انجام است و تاکنون تعداد قابل توجهی از استانها واریز شده است.»


منابع: ایسنا، ایمنا

ارسال نظر