پذیرش هرچه بیشتر اتریوم در توییتر با اضافه شدن پرداخت مستقیم

شبکه اجتماعی توییتر اخیرا اعلام کرده است که دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار، اتریوم به رمزارزهای پاداش این پلتفرم اضافه شده است.

پذیرش هرچه بیشتر اتریوم در توییتر با اضافه شدن پرداخت مستقیم

توییتر که یکی از محبوب‌ترین رسانه‌های اجتماعی در دنیا است، در ماه‌های اخیر روش‌هایی برای پرداخت پاداش به تولیدکنندگان محتوا اضافه کرده است.

این پلتفرم در اواخر ماه سپتامبر سال گذشته پرداخت بیت‌کوین برای تولیدکنندگان محتوا را راه‌اندازی کرد. حالا کاربران اپلیکیشن این رسانه اجتماعی می‌توانند علاوه بر بیت‌کوین از اتریوم نیز برای پرداخت پاداش استفاده کنند.

کسب درآمد از تعداد دنبال‌کنندگان در توئیتر از طریق قابلیت Tip Jar انجام می‌شود که در اوایل ماه می سال گذشته معرفی شد. اما این ویژگی هنوز برای همه کاربران توئیتر فعال نشده است.

کاربران توئیتر بلو که سرویس ممتاز این رسانه است اجازه دارند توکن‌های غیرقابل تعویض خود را در نمایش بگذارند. به عنوان پاداش تولید محتوا بیت‌کوین و اتریوم دریافت کنند. حتی در توئیتر بلو می‌توان NFTهای برای فروش گذاشته شده را خریداری کرد.

جک دروسی، مدیرعامل سابق توئیتر به عنوان یکی از تاثیرگذارترین حامیان بیت‌کوین شناخته می‌شود. او دل خوشی از اتریوم نداشت و همیشه از این ارز دیجیتال انتقاد می‌کرد.

دروسی در اواخر ماه نوامبر جای خود را به پاراگ آگراوال که مدیر ارشد فناوری این شرکت بود داد. حالا به نظر می‌رسد اگراوال دیدگاه منعطف‌تری نسبت به سایر رمزارزها دارد.

این اقدام توئیتر تاثیر بسیار مثبتی بر پذیرش اتریوم به عنوان ارزی برای پرداخت گذاشت. اقداماتی از این دست از سمت شرکت‌های بزرگ فناوری مانند توئیتر می‌تواند به ترغیب سایر شرکت‌ها در راستای پذیرش رمزارزها کمک کند.

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر