تعداد حساب‌های فعال کاردانو از ۵۰۰ هزار عبور کرد

رسانه کلیک - شمار آدرس‌های منحصربه‌فرد در شبکه کاردانو در حالی از نیم میلیون عبور کرده که این شبکه در آستانه اجرای هارد فورک موردانتظار خود قرار دارد.

تعداد حساب‌های فعال کاردانو از ۵۰۰ هزار عبور کرد

به گزارش کریپتواسلیت، بلاکچین کاردانو اکنون میزبان بیش از نیم میلیون کیف پول یکتا است که ساعت‌به‌ساعت بر شمار آن افزوده می‌شود. بخشی از افزایش چشمگیر آدرس‌های جدید در این شبکه مدیون به‌روزرسانی ددالوس (Daedalus) است که پشتیبانی از قابلیتی را فراهم می‌کند که بدون نیاز به قراردادهای هوشمند، نظیر آنچه در اتریوم وجود دارد، توکن بسازند.

همزمان با شمارش معکوس برای هارد فورک ماری (Mary) که تا ساعاتی دیگر روی می‌دهد، شبکه کاردانو به دو نقطه عطف عمده رسید که قرار است این شبکه را به صدر این صنعت سوق دهند.

IOHK، شرکت پشت کاردانو، امروز اعلام کرد که نسخه اول کیف پول ددالوس را با امکان پشتیبانی از چندین دارایی دیجیتال عرضه کرده است. براساس اطلاعیه این شرکت، Daedalus v. 4.0.0-RC1 روز اول مارس در تست‌نت عمومی کاردانو منتشر شد.

این شرکت قرار است امروز همزمان با رویداد مکانیزم تلفیق هارد فورک ماری (HFC)، کیف پول ددالوس فلایت (Daedalus Flight) را منتشر کند. IOHK عنوان کرد که این کیف پول پس از آزمایش نهایی تجربه کاربری در جامعه فلایت (Flight) و تغییرات جزئی لحظه آخری به‌صورت کامل منتشر خواهد شد.

ددالوس محبوب‌ترین کیف پول کاردانو است و نسخه کنونی آن به توسعه‌دهندگان و گردانندگان استخرهای سهام‌گذاری امکان می‌دهد که ارسال و دریافت توکن‌های خود را به همراه توکن کاردانو آزمایش کنند. وقتی کیف پول به‌صورت کامل منتشر شود، یک رابط کاربری کاملاً جدید خواهد داشت.

همزمان با اعلام انتشار نسخه جدید ددالوس توسط شرکت IOHK، شبکه کاردانو به یک نقطه عطف دیگر رسید. اگرچه مشخص کردن یک عامل تنها برای رشد گسترده کاربران این بلاک چین دشوار است، اما می‌توان هارد فورک پیش‌رو یعنی ماری را به‌همراه افزایش کارایی شبکه، عامل این موضوع دانست.

آخرین داده‌های AdaStat حاکی از آن است که در حال حاضر مجموعاً ۵۰۶,۵۳۸ آدرس کیف پول منحصربه‌فرد در شبکه کاردانو وجود دارد. وجود تعداد ۲۹۴,۶۸۲ نماینده به این معناست که بیش از ۵۸ درصد از کل آدرس‌های موجود در بلاک چین کاردانو دارایی خود را برای حمایت از شبکه سهام‌گذاری کرده‌اند.

اطلاعات بیشتر از AdaPools و AdaStat نشان می‌دهد که میانگین مقدار توکن‌های ADA به ازای هر کیف پول نماینده، امسال به‌صورت مداوم در حال کاهش بوده است. این باعث تقویت غیرمتمرکز بودن کاردانو و توزیع قدرت در میان شمار زیادی از مشارکت‌کنندگان در شبکه می‌شود.

ارسال نظر