صرافی بایننس از پروژه جدید بلاک چین خود به نام «ونوس» پرده برداری کرد

رسانه کلیک - صرافی بایننس که یکی از فعال ترین شرکت ها در این زمینه به شمار می رود، به تازگی از طرح جدید خود برای راه اندازی یک پروژه متن باز بلاک چین به نام «ونوس» پرده برداری کرده است.

صرافی بایننس از پروژه جدید بلاک چین خود به نام «ونوس» پرده برداری کرد

پروژه Venus که توسط صرافی بایننس آغاز شده، به منظور توسعه تمامی استیبل کوین های محلی و دارایی های دیجیتال سراسر جهان که به پول های فیات مختلف وابسته هستند، اجرا خواهد شد. صرافی بایننس، چند روز پیش برای اولین بار طی یک پست در وب سایت خود درباره جزئیات این طرح صحبت کرد. آن ها قصد دارند تا با ارائه این طرح، همکاری تازه ای با دولت های مختلف در سراسر جهان آغاز کنند. البته در کنار ارگان های دولتی، شرکت های مختلف، کمپانی های بزرگ تکنولوژی و دیگر شرکت های ارز دیجیتال نیز می توانند از شرکای بزرگ پروژه ونوس صرافی بایننس باشند و در اکوسیستم بلاک چین جدید همکاری کنند.

در این طرح از بایننس چین به عنوان پشتیبان برای استیبل کوین ها و رویکردهای جدید استفاده خواهد شد. بایننس چین در آوریل گذشته به عنوان پلتفرم رسمی بلاک چین بایننس ساخته شد. از آن پس بسیاری از استیبل کوین ها روی این شبکه روان ایجاد شدند. برخی از این استیبل کوین ها شامل BTCB، استیبل کوین وابسته به بیت کوین و همچنین BGBP که به پوند انگلیس وابسته است، می شوند.

پروژه ونوس بایننس

صرافی ارز دیجیتال بایننس در رابطه با پروژه ونوس می گوید:

بایننس با ارائه پشتیبانی فنی کامل در تمامی مراحل و همچنین با قبول ریسک بالای کنترل سیستم و همکاری چند جانبه در شبکه و البته با بهره گیری از زیرساخت های موجود سازمان های نظارتی، قصد دارد ونوس را ایجاد کند.

صرافی بایننس، یکی از محبوب ترین و بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان به شمار می رود که در حوزه های مختلف، خدمات مالی ارائه می دهد. به گفته وب سایت CoinMarketCap، در حال حاضر بایننس با حجم معاملات 926 میلیون دلاری در 24 ساعت، دومین صرافی ارز دیجیتال برتر به شمار می رود.

کمپانی فیسبوک نیز اخیرا پروژه ارز دیجیتال خود را با نام لیبرا عرضه کرده و با انجام آزمایش های مختلف، آن را توسعه داده است. حال گفته که شباهت های زیادی میان لیبرا و پروژه ونوس بایننس وجود دارد. همچنین با انتشار اخبار پیرامون پروژه ونوس، ارز بایننس کوین رشد قیمت ملایمی را نسبت به سایر 20 ارز برتر بازار تجربه کرد.

ارسال نظر