نگاهی به تغییرات قیمت اتریوم در چند روز گذشته

رسانه کلیک - اتریوم دومین ارز دیجیتال برتر حال حاضر بازار است. هدف این ارز از ابتدا، ایجاد یک جایگزین مناسب برای بیت کوین بود. قیمت اتریوم نیز همانند دیگر ارزها در ماه های گذشته نوسانات زیادی داشته است.

نگاهی به تغییرات قیمت اتریوم در چند روز گذشته

اتریوم از ابتدای ورودش به بازار، درحالی که تنها 2 دلار قیمت داشت، نتوانست توجه سرمایه گذاران را جلب کند؛ اما رفته رفته با توسعه پلتفرم و افزایش تقاضا، این ارز شروع به پیشرفت کرد و به عنوان دومین ارز برتر بازار شناخته شد. همچنین این ارز در دسامبر 2017، بالاترین قیمت خود یعنی 829 دلار را تجربه کرد.

حال پس از گذشت سال ها، با تمامی افت و خیزهایی که ارز اتریوم تجربه کرده، قیمت آن به حدود 286 دلار رسیده است. قیمت اتریوم پس از افت شدید بازار ارز دیجیتال ، دوباره از اواخر آذر ماه سال گذشته شروع به افزایش کرد. این روند صعودی باعث شد که قیمت اتریوم پس از شکست پیاپی سدهای قیمتی و البته تجربه برخی کاهش قیمت ها در این مسیر، سرانجام در 5 تیرماه به حدود 460 دلار، بالاترین حد در سال 2019 و حدودا 10 ماه گذشته برسد.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم در ساعات ابتدایی هفته گذشته حدود 405 دلار بود؛ اما این ارز در کمتر از 24 ساعت نزدیک به 50 دلار افزایش قیمت را تجربه کرد و در ساعات پایانی همان روز به 454 دلار رسید. این افزایش قیمت در ساعات ابتدایی روز بعد نیز ادامه داشت و قیمت آن تا 460 دلار نیز بالا رفت، اما بر خلاف روز قبل، این ارز در پنجشنبه گذشته، 6 تیر ماه روند نزولی شدیدی به خود گرفت و ارزش آن تا حدود 292 دلار کاهش یافت.

پس از آن، تا دو روز قیمت اتریوم در بازه 290 تا 310 دلار جا‌به‌جا شد و سرانجام روز شنبه، قیمت این ارز از 310 دلار عبور کرد و به 320 دلار نیز رسید، اما طولی نکشید تا در ساعات پایانی همان روز دوباره به حدود 300 دلار بازگردد. از آن پس نیز، بیشتر اوقات شاهد کاهش قیمت ارز دیجیتال اتریوم بودیم. با این حال در ابتدای روز گذشته این ارز حدود 276 دلار قیمت داشت که 24 ساعت بعد، این قیمت به 286 دلار رسید. قیمت لحظه ای اتریوم در حدود 294 دلار است.

ارسال نظر