قیمت بیت کوین به 400 هزار دلار می رسد؟

رسانه کلیک - مارک یوسکو در مصاحبه ای به موضوعاتی پیرامون پیش بینی قیمت بیت کوین و آینده این ارز دیجیتال پرداخت. وی بیان کرد که قیمت این ارز در آینده به 400,000 دلار می رسد.

قیمت بیت کوین به 400 هزار دلار می رسد؟

مارک یوسوکو، بنیان گذار شرکت سرمایه گذاری Morgan Creek Digital اخیرا مصاحبه ای با Bloxlive TV داشته و درباره آینده ارز دیجیتال بیت کوین صحبت کرده است. وی در این مصاحبه درباره هک روز سه شنبه صرافی بایننس نیز صحبت کرد. یوسکو بیان کرد که در آینده شاهد سرقت بیت کوین نخواهیم بود؛ با این حال کمپانی ها بهتر است اموالی که مدیریت می کنند را بیمه کنند.

لازم به ذکر است؛ صرافی بایننس صندوقی به نام SAFU برای چنین مواقعی طراحی کرده که از طریق آن پول های مشتریان را بر می گرداند.

یوسکو در این مصاحبه پیرامون مسائل ارز مجازی و عملکرد آینده بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال صحبت کرد. در رابطه با سوالات مربوط به پیش بینی قیمت بیت کوین او معتقد است که این ارز دیجیتال محبوب به ارزشی معادل 400,000 دلار نیز خواهد رسید. همچنین وی بیان کرد در صورت بروز چنین اتفاقی، ارزش بازار بیت کوین با ارزش بازار طلا برابری خواهد کرد.

بیت کوین

این بدین معناست که بیت کوین در آینده ارزش 7.4 هزار میلیارد دلاری خواهد داشت. با این وجود، فرض را باید بر این گذاشت که بیت کوین جایگزین طلا می شود. با این حال، هنوز مشخص نیست که چه اتفاقی رخ می دهد. حتی اگر از آن به عنوان طلای دیجیتال استفاده شود، با گذر زمان بایستی دید که می تواند خود را در این راه ثابت کند یا خیر.

علاوه بر این، اگر ارزش بازار بیت کوین به 7.1 هزار میلیارد دلار برسد، با محاسبه خطاها، نهایتا قیمت بیت کوین به 400,000 دلار می رسد. البته چنین موضوعی در طول چند ماه رخ نمی دهد و شاید نیاز به ده سال زمان داشته باشد. در روزهای گذشته قیمت بیت کوین رشد زیادی داشته که باعث شده افکار عمومی نسبت به آینده این ارز دیجیتال، مثبت شود ( قیمت بیت کوین به بیشترین میزان خود در 8 ماه گذشته رسید ).

در حال حاضر بیت کوین سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب می کند و این موضوع باعث می شود با انتشار آهسته تر و مقدار کمی بیشتر بیت کوین، قیمت این ارز به سرعت افزایش یابد.

ارسال نظر