ارز دیجیتال نایک در راه است؛ رقابت با ارزهای مطرح بازار

رسانه کلیک - نایک، بزرگ ترین تولیدکننده لباس های ورزشی در اقدامی جالب قصد دارد ارز دیجیتال نایک را تحت پروژه ای به نام CryptoKicks ارائه کند.

ارز دیجیتال نایک در راه است؛ رقابت با ارزهای مطرح بازار

کمپانی نایکی که در فارسی نایک هم تلفظ می شود، به دنبال مجوزی برای توسعه یک ارز دیجیتال با نام تجاری کریپتوکیکس (CryptoKicks) است که اگر موفق به ثبت آن شود، جایگاه ارز دیجیتال فیسبوک، یعنی فیس کوین به شدت به خطر خواهد افتاد.

کمپانی نایک در رابطه با دلایل ارائه CryptoKicks و ارائه خدمات مالی آن می گوید:

یکی از اهداف آن، ارائه یک ارز دیجیتال و یا توکن مجازی برای استفاده کاربران از آن در یک جامعه مجازی از طریق شبکه های کامپیوتری جهانی و تسهیل در معاملات مالی با استفاده از سیستم های غیر متعارف مالی و مبادله است.

کمپانی نایکی برای عرضه CryptoKicks علاوه بر ارائه خدمات مالی، برنامه های دیگری نیز دارد. برنامه هایی همچون سیستم پاداش، بازی ها، ارائه وبلاگ های آنلاین با ارزهای مجازی و بسیاری برنامه های دیگر.

ارز دیجیتال نایکی

اگرچه فیس کوین کاربران بسیار زیادی را به خود جذب کرده و سهم زیادی در بازار دارد، اما با عرضه CryptoKicks ممکن است همه چیز عوض شود. افراد بسیار زیادی هستند که جمع آوری و داشتن یک کلکسیون از کفش های شیک و کم یاب را می پسندند. همین موضوع می تواند یکی از دلایل جذب افراد به ارز دیجیتال نایک باشد. علاوه بر این، مشکلات مرتبط با حریم خصوصی داده کاربران نیز مانع تصویب و فراگیر شدن فیس کوین می شود.

علاوه بر همه این موارد، حتی اگر عموم مردم نیز از این طرح استقبال نکنند، بازهم افراد مشهور و ثروتمندی وجود دارند که از داشتن کفش های شیک و کمیاب لذت می برند و اگر تنها راه بدست آوردن آن ها ارز دیجیتال نایک باشد، مطمئنا حاضرند برای آن پول پرداخت کنند.

اگر کمپانی نایک پروژه Cryptokicks را پیاده سازی کند، تعامل با نام تجاری معنای جدیدی پیدا خواهد کرد که صنعت مد و فشن را وارد فاز جدیدی می کند. در آینده ایده ها و اتفاقات شگفت انگیزی در این عرصه رخ خواهد داد.

ارسال نظر