بایننس کوین به عملکرد مثبت و روند رو به رشد خود ادامه می دهد

رسانه کلیک - ارز مجازی که توسط صرافی بایننس، بایننس کوین ایجاد شده، تاکنون عملکرد فوق العاده ای داشته و پیش بینی می شود این روند مثبت همچنان ادامه یابد.

بایننس کوین به عملکرد مثبت و روند رو به رشد خود ادامه می دهد

آنطور که آمار و ارقام نشان می دهند، ارز مجازی بایننس کوین (Binance Coin) یا BNB در حال سپری کردن دوره خوب و مثبتی است. این ارز دیجیتال در روزهای گذشته رشد چشمگیری داشته، به طوری که روز 26 ژانویه با رشد 3.96 درصدی، رکورد بیشترین رشد در میان 70 ارز دیگر در 24 ساعت را به ثبت رساند.

این ارز توانست در مدت کوتاهی ارز IOTA را پشت سر بگذارد و به عنوان دوازدهمین ارز برتر از نظر حجم بازار شناخته شود. اما چه دلایلی باعث شده که بایننس کوین چنین عملکرد خوبی داشته باشد؟ برخی بر این باورند که رونمایی و ارائه پلتفرم Binance Jersey یکی از دلایل عملکرد خوب این ارز است.

درحال حاضر (هنگام نگارش این مطلب)، ارز مجازی BNB دارای حجم بازار 792 میلیون دلار است و هر بایننس کوین به قیمت 6.13 دلار معامله می شود. لازم به ذکر است؛ این ارز پس از رشد چشمگیری که در چند روز گذشته داشت، از دیروز با کمی افت روبرو شد، اما همچنان نسبت به هفته های گذشته عملکرد خوبی داشته است.

بایننس کوین

صرافی بایننس، روز 16 ژانویه برای اولین بار از پلتفرم Binance Jersey رونمایی کرد. این پلتفرم برای تبدیل پول فیات به ارز مجازی است که شامل یورو و پوند انگلیس به عنوان ارزهای موجود برای مبادله با بیت کوین و اتریوم می شود.

در همین حال وی ژو، مدیر مالی بایننس بیان کرد که سرمایه گذاران بریتانیایی بهتر است پیش از برکسیت (خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا)، به سرمایه گذاری در بازار دیجیتال و دارایی های مجازی توجه بیشتری داشته باشند.

وی در این باره گفت:

گسترش بازار تبادل ارز دیجیتال با پول فیات در کشورهای اروپایی، فرصت های جدید اقتصادی در اختیار مردم اروپا قرار می دهد تا از سردرگمی برکسیت رها شوند. ما از طریق Binance Jersey می خواهیم به عنوان پل ارتباطی پول فیات به ارز مجازی برای اروپا و بریتانیا و به عنوان بخشی از برنامه گسترش جهانی حمایت و پذیرش ارزهای دیجیتال عمل کنیم.

علاوه بر این، انتظار می رود در مبادلات غیر متمرکزی که در حال حاضر بایننس بر روی آن کار می کند، از توکن های BNB استفاده شود. استفاده از BNB در پرداخت های صرافی بایننس نیز باعث کاهش هزینه کارمزدها خواهد شد.

این دلایل باعث می شود آینده روشنی برای این ارز پیش بینی شود. همچنین جالب است بدانید که کمپانی بایننس، هر سه ماه خود را موظف به سوزاندن بایننس کوین کرده است.

ارسال نظر