پیش بینی قیمت 250 هزار دلاری بیت کوین در سال 2023!

رسانه کلیک - پیش بینی قیمت بیت کوین همواره یکی از مهم ترین اخبار روز جهان بوده است. به تازگی تیم دریپر و سایر کارشناسان پیش بینی های جدیدی درباره بیت کوین بیان کرده اند.

پیش بینی قیمت 250 هزار دلاری بیت کوین در سال 2023!

تیم دریپر، میلیاردر و سرمایه گذار بزرگ ارزهای دیجیتال در کنفرانس Web Summit که به تازگی در شهر لیسبون برگزار شده، آینده روشنی را برای بیت کوین در طولانی مدت پیش بینی کرده است. وی در پاسخ به سوالات درباره پیش بینی قیمت بیت کوین بیان کرد که ارزش آن تا سال آینده تغییر نمی کند؛ با این حال بر این باور است که تا سال 2022، ارزش بیت کوین به 250 هزار دلار خواهد رسید.

وی در این باره گفت:

پیش بینی من درباره اینکه تا سال 2022 و شاید 2023 ارزش بیت کوین به 250 هزار دلار می رسد کاملا قابل اطمینان است، اما مطمئن نیستم که در طول این مدت چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

در این کنفرانس، ارزهای دیجیتال یکی از داغ ترین موضوع ها برای بحث بود. سرمایه گذاران زیادی پیش بینی خود را درباره آینده بیت کوین بیان کردند.

پیش بینی قیمت بیت کوین

در ماه های آتی، بیت کوین می تواند حمایت های مهمی از سوی نهادهای سرمایه گذاری دریافت کند؛ شرکت ICE پیش از این اخباری از برنامه خود برای انتشار پلتفرم Bakkt منتشر کرده بود. علاوه بر این موضوع، انجمن ها و موسسات مالی در انتظار تایید اولین صندوق قابل معامله در بورس برای بیت کوین (ETF) از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا هستند. چنین مواردی می توانند تاثیر بسیار زیادی در بازار ارزهای دیجیتال داشته باشند.

علاوه بر تیم دریپر، کارشناسان متعددی پیش بینی خود را از قیمت بیت کوین بیان کرده اند. جان مک آفی ، یکی از بحث برانگیزترین چهره های ارز دیجیتال به ارزش 1 میلیون دلاری بیت کوین در سال 2020 اشاره کرده است.

بابی لی، بنیان گذار مبادلات بیت کوین در چین در پاسخ به پیش بینی قیمت بیت کوین بیان کرده است که بیت کوین ابتدا رشد آرامی تا 100 هزار و 200 هزار دلار خواهد داشت، اما در نهایت ارزش آن به 1 میلیون دلار افزایش می یابد.

ارسال نظر