یک ایرانی مدیر ارشد فناوری شرکت «نوشن» شد

فرزاد خسروشاهی، کارآفرین و سرمایه‌گذار ایرانی، مدیر ارشد فناوری شرکت نوشن شد.

یک ایرانی مدیر ارشد فناوری شرکت «نوشن» شد

سوده محمدآبادی، بنیان‌گذار کانون تفکر طراحی، در صفحه‌ی ایکس خود نوشته است که فرزاد خسروشاهی به‌عنوان مدیر ارشد فناوری شرکت Notion تعیین شده است.

نوشن نرم‌افزاری برای افزایش بهره‌وری و یادداشت‌برداری است که شرکت Notion Labs Inc آن را توسعه داده است. این نرم‌افزار ابزارهای سازمان‌دهی ازجمله مدیریت کارها، پیگیری پروژه، فهرست وظایف و نشانه‌گذاری را ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های آفلاین بیشتری در نسخه‌های دسکتاپ و گوشی سازگار با ویندوز، macOS، اندروید و iOS نرم‌افزار نوشن ارائه شده است. کاربران می‌توانند قالب‌های سفارشی ایجاد و ویدئوها و محتوای وب را اضافه و با اعضای تیم خود به‌صورت لحظه‌ای همکاری کنند.

فرزاد خسروشاهی خالق ابزار Google Sheets است و بیش از ۱۵ سال رهبری تیم توسعه‌ی Google Workspace (شامل Drive ،‌Docs ،‌Sheets و Slides) را برعهده داشت.

19035

خسروشاهی بعد از مهاجرت، کارش را با فروش بیمه آغاز کرد و سپس وارد سرمایه‌گذاری در املاک شد و یکی از شعبات برند سابوی را راه‌اندازی کرد.

کار با صفحات گسترده (Spreadsheets) باعث شد تا خسروشاهی به کدنویسی علاقه‌مند شود و با ایده‌ی تبدیل صفحات گسترده به نرم‌افزار تحت‌وب، Google sheets را راه‌اندازی کند. او مدتی نیز معاون مهندسی محصول در استارتاپ Slack بود تا اینکه به شرکت نوشن پیوست.

مدیر ایرانی نوشن درباره‌ی دلیل پیوستنش به این شرکت می‌گوید: «نوشن ترکیبی از سازمان‌دهی، مستندسازی، مدیریت وب‌سایت و مدیریت پروژه را در یک نرم‌افزار تلفیق می‌کند. از قدرت پایگاه داده و ساختار بلوک نوشن بسیار تحت‌تأثیر قرار گرفتم. این ترکیب منحصر‌به‌فرد از محصولات و ویژگی‌ها، نوشن را به تنها شرکتی تبدیل کرد که می‌توانست مرا متقاعد کند تا از نقش قبلی خود جدا شوم. من می‌خواهم محصولاتی بسازم که دوست دارم خودم استفاده کنم و خانواده و دوستانم نیز استفاده کنند.»

منبع: زومیت

 

ارسال نظر