رقابت تنگاتنگ شیائومی Mi6 با گلکسی S8 سامسونگ

تصاویری از آخرین پرچم دار شیائومی، شیائومی Mi6 لو رفته است که در این تصاویر صفحه نمایش این گوشی هوشمند خودنمایی می کند و به نظر می رسد این پرچم دار قصد رقابت با گلکسی S8 را دارد.

رقابت تنگاتنگ شیائومی Mi6 با گلکسی S8 سامسونگ

به گزارش کلیک ، بدون شک صفحه نمایش لبه به لبه در گلکسی S8 و S8 پلاس نظر های زیادی را به سمت خود جلب کرده است ولی باید این خبر را داد که فقط سامسونگ نیست که به سمت صفحه نمایش های لبه به لبه در حال حرکت است، بر طبق آخرین تصاویر لو رفته از شیائومی Mi6، این پرچم دار با صفحه نمایش لبه به لبه عرضه می شود و نسبت صفحه نمایش این گوشی هوشمند به بدنه، در مقایسه با گلکسی S8 نیز بیشتر است.

به نظر می رسد که شیائومی هنوز قصد دارد که دوربین دوگانه را در میان پرچم داران خود نگاه دارد چون این پرچم دار نیز با دوربین دوگانه عرضه می شود. بر طبق سنت بسیار از کمپانی ها، شیائومی نیز دو پرچم دار جدید خود را در دو نوع شیائومی Mi6 و Mi6 پلاس عرضه می کند و هر دو گوشی هوشمند با صفحه نمایش های Full HD عرضه می شوند و هر دو نیز دارای پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ هستند. هنوز اطلاعات دقیق تر و جزئی تری از این پرچم داران به گوش نرسیده است.

از پشت این گوشی هوشمند نیز عکس هایی به دست رسیده است که نشان می دهد دوربین دوگانه این گوشی شیائومی به صورت عمودی در پشت گوشی هوشمند قرار دارد و از محور افقی استفاده نکرده است. لازم به ذکر است که استفاده از محور عمودی برای دوربین دوگانه باعث می شود تا بسیاری از خطاها در عکاسی کاهش پیدا کند.

تصاویر لو رفته از شیائومی Mi6

نسبت صفحه نمایش Mi6 نسبت به بدنه بسیار زیاد است و به احتمال بسیار زیاد شیائومی روی دست سامسونگ بلند می شود و محصولی با صفحه نمایش بزرگ تر از گلکسی S8 عرضه می کند.

تصاویر لو رفته از شیائومی Mi6

از دیگر اطلاعات لو رفته در رابطه با شیائومی Mi6 می توان به رم ۶ گیگابایتی، دوربین ۱۹ مگا پیکسلی، و قیمت ۲۹۹ دلار اشاره کرد که البته ممکن است قیمت اصلی از این عدد کمی بالاتر رود.

ارسال نظر