آی او اس ۱۰.۳ جدید را روی آیفون و آی پد خود نصب کنید

عرضه عمومی سیستم‌عامل آی او اس ۱۰٫۳ که برای دولوپرها ۲۶ ژانویه در دسترس قرارگرفته بود، شروع شد.

آی او اس ۱۰.۳ جدید را روی آیفون و آی پد خود نصب کنید

به گزارش کلیک، یکی از قابلیت‌های جدید پیدا کردن هدفون بی‌سیم اپل / آی پادس است که چیزی شبیه find my iphone است که با ایجاد نویز می‌توانید آن را ردیابی کنید و یا صدای آن را در صورت دزدیده شدن قطع کنید تا بدون استفاده شود.

تغییر عمده دیگر جایگزینی فایل سیستم اپل / APFS به جای +HFS است که از سال ۱۹۹۸ روی سیستم‌عامل اپل بود. سیستم ذخیره‌سازی جدید اپل قابلیت‌های جدید پیدا کرده است.

ایجاد مکالمه از طریق وای فای برای برخی اپراتورها مانند ورایزون روی نسخه ۱۰٫۳ ایجادشده است. برای دولوپرها نیز اجازه تماس با کاربر برای توسعه اپ و آپدیت آیکون اپ ها فراهم‌شده است.

اپ های ۳۲ بیتی در ۱۰٫۳ پشتیبانی نمی‌شوند و ویجت جدید پادکست روی نسخه جدید مهیا شده است.ظاهِرِ باز و بسته کردن اپ ها تغییر کرده است و به شکلی جدید باز و بسته می‌شوند. به منوی ستینگز یک آیکون مستقل اپل آی دی اضافه‌شده است و در این بخش همچنین آی کلود و جزییات آن قابل‌مشاهده است.سیری/ Siri تغییر کرده و با صوت می‌توان پرداخت الکترونیک برای اوبر و ... انجام داد.

نقشه و همچنین تاچ سه بعدی تغییرات خوبی را شاهد بوده است و روی نقشه می‌توانید پیش‌بینی آب‌وهوا را ببینید. پیش‌تر شایعه شده بود که اپل مود تئاتر را اضافه کرده است که متأسفانه روی ۱۰٫۳ وجود ندارد. در بخش تقویم، دعوت‌های ناخواسته را می‌توان به‌صورت اسپم تعریف کرد تا دوباره وارد باکس شما نشوند.

همچنین در بخش واچ او اس، سیستم‌عامل آپدیت شده ۳٫۲ ساعت هوشمند نیز مجهز به تئاتر مود شده و کیت سیری/ Siri پیشرفته‌تر شده است. با رفتن به قسمت General و Software Upate می توانید سیستم عامل را به روز رسانی کنید.(حدودا ۶۵۰ مگ)

هم زمان با آی او اس، اپل مک او اس ۱۰٫۱۲٫۴ و تی وی او اس ۱۰٫۲ را نیز به روز رسانی کرد.

ارسال نظر