کوچک ترین فایروال دنیا برای تامین امنیت دستگاه های متصل به وای فای

اگر جزو آن دسته افرادی هستید که همیشه پیشگیری را به درمان ترجیح می دهید، مطمئنا از این دیوار آتش جذاب استقبال فراوانی به عمل خواهید آورد که می تواند امنیت شبکه وای فای خانگی را برای شما به ارمغان بیاورد.

کوچک ترین فایروال دنیا برای تامین امنیت دستگاه های متصل به وای فای

به گزارش کلیک، متاسفانه برخی از کاربران دنیای دیجیتال و زندگی اینترنتی را آن قدر ها جدی نگرفته اند و تا زمانی که بدترین اتفاق رخ ندهد، به فکر تامین امنیت خود و دستگاه هایشان نمی افتند. این گونه افراد هنگامی که در چنین شرایط بدی قرار می گیرند، متاسفانه متقبل هزینه زیادی برای بازگرداندن وضعیت شبکه و سیستم خود به حالت قبل هستند و شاید در این بین آسیب های جدی به اطلاعات و اموال آن ها وارد شود. بنابراین همیشه استفاده از یک دیوارآتش مطمئن پیشنهاد می شود تا ضمن تامین امنیت شما و دستگاه هایتان، آسودگی خاطر را برای شما به ارمغان آورد.

در این رابطه، می خواهیم به معرفی CUJO بپردازیم که یک دستگاه پرتابل و کاربرپسند است که از شبکه وای فای خانگی شما و هرگونه دستگاه متصل به آن حفاظت می کند و هرگونه ویروس، بدافزار، تلاش برای هک وبکم و غیره را از میان می برد.

این دستگاه که در میان متخصصین و کارشناسان بازار از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار است و از آن ها نمره خوبی نیز کسب کرده است، از آخرین فناوری هوشمند دیوارآتش برای محافظت از اطلاعات شما استفاده می کند. این دستگاه وب سایت های مشکوک و ویروس ها را در همان مبدا بلاک می کند و همیشه به طور خودکار برای یافتن حملات فیشینگ احتمالی شبکه را اسکن می کند.

شایان ذکر است که یک اپلیکیشن به همراه این دستگاه دوست داشتنی عرضه می شود که می توان با استفاده از آن قابلیت مذکور را فعال کرد. این اپلیکیشن در هنگام شناسایی هرگونه خطر و تهدید شناسایی شده، یک نوتیفیکیشن برای شما ارسال می کند و همچنین می توانید در هر لحظه دلخواه، دیوارآتش را برای مدتی غیرفعال کنید. جالب است بدانید که حتی این امکان به کاربر داده شده تا در هر لحظه بتواند تمام دسترسی های اینترنتی را برای دستگاه های خاص قطع کند که شاید والدین بیشتر از همه از این قابلیت خوششان بیاید تا بتوانند کودکان خود را تمام و کمال زیر ذره بین قرار دهند و آن ها را کنترل کنند.

اگر شما نیز عاشق این دستگاه کوچک اما دوست داشتنی و قدرتمند شده اید، تنها با پرداخت ۲۲۴٫۹۹ دلار می توانید ضمن برخورداری از امنیت دیجیتالی مادام العمر آن را خریداری نمایید. واقعیت این است که اهمیت ندادن به موضوعی مانند دیوارآتش و امنیت اطلاعات شاید برای مدتی بی تاثیر جلوه دهد، اما متاسفانه در هنگام بروز یک مشکل، باید هزینه و زمان بسیار زیادی برای حل و فصل مشکل به وجود آمده صرف کرد. بنابراین می توان تنها با هزینه نه چندان زیادی ضمن تامین امنیت شبکه و سیستم خود، از عواقب پرهزینه و دردسرساز سهل انگاری در موضوع امنیت جلوگیری کرد.

ارسال نظر