مایکروسافت: مهاجرت به outlook.com جدید ۹۹٫۹ درصد انجام شده است

مایکروسافت از مهاجرت outlook.com به زیرساخت های آفیس ۳۶۵ خبر داد که در پایان راه است و تقریبا صد درصد کار انجام شده است. پس به زودی خبرهای خوبی دریافت خواهید کرد.

مایکروسافت: مهاجرت به outlook.com جدید ۹۹٫۹ درصد انجام شده است

به گزارش کلیک ، یک راه برای اینکه بفهمید آیا اوت لوک شما قدیمی است یا نه، این است که در نسخه جدید اوت لوک، به جای اینکه outlook.com در بالای صندوق دریافتی آن ها باشد، عبارت outlook mail دیده می شود.

به گفته مقامات مایکروسافت، تقریبا ۹۹٫۹ درصد کاربران از نسخه جدید استفاده می کنند و فقط یک درصد باقی مانده است که مایکروسافت تلاش دارید این افراد را نیز به نسخه جدید مهاجرت دهد. البته قابل ذکر است که منتقدانی برای این کار وجود خواهد داشت و مایکروسافت به این مورد نیز فکر کرده است.

از ماه مه ۲۰۱۵ تاکنونف مایکروسافت در تلاش است که ۴۰۰ میلیون کاربر فعال outlook.com به نسخه جدید مهاجرت دهد. روند مهاجرت پیچیده تر از چیزی بود که از ابتدا تصور می شد، یکی از چالش هایی که مایکروسافت با آن مواجه بود، تقویم های به اشتراک گذاشته شده بود.

در آوریل ۲۰۱۶، مایکروسافت اعلام کرد که هدفش این است که تا آگوست ۲۰۱۶ اکثر کاربران خود را به نسخه جدید انتقال دهد. آگوست آمد و گذشت. در آن زمان برخی از کاربران ابراز داشتند که پیام های خطایی مشاهده می کردند که در آن عنوان شده بود زمان تکمیل پروژه نیمه اول ۲۰۱۷ است. اما مقامات مایکروسافت این مورد را تکذیب می کردند و اعلام کردند که تاریخ جدیدی اعلام نشده است.

مایکروسافت اعلام کرد که در آگوست ۲۰۱۶ تقریبا ۹۰ درصد از کاربران فعال اوت لوک به نسخه جدید منتقل شده اند. مورد جدید که در نسخه آخر اوت لوک مورد توجه است Focused Inbox است که در واقع جایگزینی برای Clutter است و به کاربران کمک می کند که به صورت خودکار ایمیل های خود را مرتب سازی کنند. یک پست در سایت Petri.com در ۲۳ ژانویه اشاره کرده بود که مایکروسافت جدول زمانی خود را به عقب کشیده است و این به خاطر این صندوق ایمیل جذاب در برخی از نسخه های اوت لوک است.

در آن مقاله اشاره شده بود که مایکروسافت قول داده است که صندوق ایمیل focused در نسخه جدید اوت لوک را تا آوریل ۲۰۱۷ در دسترس همه کاربران قرار دهد. در واقع می توان گفت که آوریل مهلت جدید مایکروسافت برای تحویل صد درصد نسخه جدید اوت لوک است.

گفتنی است که نسخه جدید بخشی از آفس ۳۶۵ است و اوت لوک سریع تر و راحت تر از همه نسخه های اپلیکیشن های قبلی اوت لوک سریع تر معرفی شد.

ارسال نظر