رونمایی از گلکسی S8 در MWC 2017 تکذیب شد

با آماده شدن هرچه بیشتر شرکت سامسونگ به رونمایی از تازه ترین طراحی این شرکت با نام   "Galaxy S8"، همچنان زمان دقیق برای معرفی این محصول در نظر گرفته نشده است.

رونمایی از گلکسی S8 در MWC 2017 تکذیب شد

به گزارش کلیک - طرفداران سامسونگ بیش از پیش در انتظار رونمایی از تازه ترین پرچمدار این شرکت با نام سامسونگ Galaxy S8 می باشند. از چندی پیش شایعات بسیاری در خصوص زمان و مکان رونمایی از اینن محصول به گوش رسیده بود که تاریخ های متفاوتی را برای رونمایی سامسونگ از محصول تازه خود Galaxy S8 بیان می کرد. در آخرین اخبار منتشر شده، کاربران در انتظار رونمایی از Galaxy S8 در کنگره جهانی موبایلل MWC 2017 بوده اند، که متاسفانه این اخبار از سوی سخنگوی شرکت سامسونگ کاملا تکذیب شد.

با انتشار خبرهایی از طراحی محصول جدید سامسونگ، بسیاری از کاربران و طرفداران این برند به دنبال زمان دقیق رونمایی و عرضه این محصول بوده اند. برخی کنگره جهانی موبایلMWC 2017 را بهترین زمان برایی رونمایی از Galaxy S8 می دانستند، که واکنش سخنگوی شرکت سامسونگ به بسیاری از شایعات خاتمه داد.. سخنگوی این شرکت علاوه بر تکذیب شایعات پیرامون تاریخ های متفاوت اعلام شده افزود، کنگره جهانی موبایلل از تاریخ ۲۷ فوریه آغاز و تا دوم مارچ ادامه خواهد داشت، این در حالیست که شرکت سامسونگ آمادگی رونمایی از محصول در تاریخ اعلام شده را نخواهد داشت. طبق گفته های سخنگوی سامسونگ، این رونمایی در ماه های بعد از کنگره جهانی موبایل MWC 2017 برگزار خواهد شد.

شایعات بسیاری پیرامون این محصول تازه سامسونگ در جریان است. از تاریخ رونمایی این محصول گرفته تا مدل و دسته بندی رنگهای تولیدی. پیش از این گفته شده بود Galaxy S8 در ماه آپریل رونمایی خواهد شد که اینن شرکت با تکذیب این خبر از عدم وجود زمان بندی تایید شده برای رونمایی از این محصول خبر داده است.. سخنگوی شرکت سامسونگ همچنین از تولید این گوشی در دو سایز ۵ و ۶ اینچ خبر داده است که نکته قابل توجه در آن را می توان شیوه نام گذاری این محصول دانست.

نمونه های قبلی تولید شده سامسونگ، به دلیل دارا بودن صفحه نمایش خمیده با نام edge شناخته می شدند که در تولیدات تازه این نام حذف شده است و محصولات تنها با نام Galaxy S8 و سایز بزرگتر با نام Galaxy S8 Plus شناخته می شوند.

از دیگر مشخصات این گوشی می توان به، قابلیت سنسور تشخیص اثر انگشت، اسپیکر استریو با کیفیت خارق العاده و رم ۸ گیگابایتی اشاره کرد که انتظار می رود با رونمایی از این پرچمدار تازه سامسونگ نگاه های بسیاری به برند سامسونگ جذب شود.

ارسال نظر