جایزه ۳ میلیارد تومانی در انتظار طراحان برتر ربات تلگرام

بازار ربات های تلگرام این روزها حسابی شلوغ شده است، ولی این موضوع برای مدیر تلگرام چندان خوشایند نبوده است، پاول دورف طی یک خبر یک فراخوان عمومی ارائه داده است و به تمام برنامه نویسان ربات ها، اعلام کرده که در صورتی که بتوانند یک ربات فوق العاده طراحی کنند، به آن ها هدایای نقدی پرداخت خواهد کرد.

جایزه ۳ میلیارد تومانی در انتظار طراحان برتر ربات تلگرام

به گزارش کلیک ، پاول دورف در ادامه ی اعلامیه اش ذکر کرده است که ارزش جایزه های که در نظر گرفته است، ۱ میلیون دلار است. البته وی در ادامه گفته است که جوایز یاد شده، از ۲۵ هزار دلار شروع می شوند و نرخ آن به تناسب ارزش ربات مورد نظر، افزایش پیدا خواهد کرد. ارزش این جایزه به میزان ۳ میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان ایرانی است که رقم واقعا چشم گیری است.

قوانینی که پاول دورف برای ربات های ارزشمند در نظر گرفته است یک سری شاخص ها را در نظر دارد که به شرح زیر می باشند:

۱- ربات مورد نظر باید سریع عمل کند.

۲- این ربات باید برای حداقل دسته ای کوچک از مردم مفید باشد.

۳-همچنین اعلام داشته که ربات هایی که به طور خطی عمل می کنند، بیشتر مد نظر قرار می گیرند که البته به ظاهر تنها توسعه دهندگان معنی این واژه و عبارت را می فهمند.

طراحتلگرام از توسعه دهندگان خواسته است که ابتدا اسناد و مدارک مورد نظرش را بخوانند و بعد نسبت به ارسال روبوت خود اقدام کنند.

وی در ادامه اظهار کرده است که به دنبال ربات هایی است که بتواند اکوسیستم تلگرام را کمی تغییر دهید و آن را به محیطی ارزشمند و پایدار تبدیل کند. این موضوع بقدری مهم است که او در وبلاگ شخصی اش هم به این موضوع پرداخته است.

شایان ذکر است این مسابقه محدودیت جغرافیایی ندارد و هرکس از هر نقطه ی دنیا می تواند برای حضور در این مسابقه اعلام آمادگی کند و به نظر می رسد که امکان زیاد دارد که ایرانی های همیشه حاضر در صحنه نیز جمعیتی عظیم از شرکت کنندگان را تشکیل دهند.
چگونه درخواست خود را برای شرکت در مسابقه تلگرام ارائه دهیم؟

اگر توانایی طراحی یک برای اینکه ربات های مورد نظر خود را ارائه دهید کافیست روی BotSupport کلیک کنید. این صفحه ای از وب سایت رسمی تلگرام است که از طریق آن می توانید درخواست خود را ارائه دهید. کافیست برای این مورد، آی دی یا همان یوزر نیم، بات ساخته شده تان را بفرستید و در عنوان هم از عبارت #BotPrize استفاده کنید.

نیازمندی های شرکت در مسابقه ی طراحی ربات تلگرام شامل این موارد است و امکانات لازم و شرایط لازم را دنبال کنید:

۱-Bot API
۲- Intro

بدین ترتیب می توانید از دانش و مهارت خود استفاده کنید و وارد یک مسابقه بزرگ جهانی شوید.

گفتنی است که پاول دورف مدیر عامل تلگرام درست مثل سایر مدیران و وبمسترهای بزرگ از فرصت جوایز پولی برای تست و بررسی و تولید محصولات استفاده کرده است که به نظر می رسد کار او به نتیجه برسد. این فرصتی ایجاد می کند که شمار ربات های ارزشمند به یک باره افزایش پیدا کند و وضعیت تلگرام به طور کلی از مثبت به فوق العاده تغییر کند.

ارسال نظر