قدرت‌نمایی ایسوس در سمینار رونمایی از مادربوردهای Z270 در با

ایسوس برند نخست در زمینه تولید مادربورد در جهان، شنبه ۱۸ دی، طی یک مراسم رسمی و با حضور جمعی از فروشندگان قطعات و اصحاب رسانه، در هتل فردوسی تهران آخرین دستاوردها و تولیدات خود را در ایران به طور رسمی رونمایی کرد.

قدرت‌نمایی ایسوس در سمینار رونمایی از مادربوردهای Z270 در با

به گزارش کلیک ، در ابتدا امیر درودگریان، مدیر بخش قطعات در ایران، پس از خوش آمد گویی به حضار، به بیان گزیده ای از فعالیت ها و اطلاعات ایسوس در ایران و جهان پرداخت:« ایسوس پرفروشترین برند مادربورد و کارت گرافیک در جهان است و در سال ۲۰۱۶ با حفظ فاصله از رقبا در زمینه تولید و فروش مانیتورهای گیمینگ، بار دیگر توانست مقام نخست خود ر در جهان حفظ کند. ایسوس همیشه در همه محصولات خود علاوه بر خقظ کیفیت، با افزودن امکاناتی تحت عنوان ارزش افزوده، خدمات و امکانات خاصی را به رایگان در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. با توجه به گزارشات از رسانه های معتبر و مراکز خدمات و سرویس در جهان، ایسوس کمترین میزان خرابی در زمینه مادربورد و کارت گرافیک را در بین همه برند ها دارا است. ایسوس در ایران به عنوان بزرگترین و قدرتمند ترین برند تولید کننده قطعات سخت افزار شناخته می شود و هدف از این سمینار رساندن اطلاعات صحیح به فروشندگان و مصرف کنندگان نهایی است.»

سپس علی فلاح منش، مدیر بخش مادربورد ایسوس در ایران، به ارائه توضیحات از کمپانی ایسوس پرداخت و گفت:«به نقل از مجله Fortune، ایسوس دومین کمپانی تحسین شده در جهان است و توانسته در سه سال متوالی به عنوان با ارزش ترین برند تایوانی شناخته شود. از سال ۱۹۸۹ تا امروز بیش از ۵۰۰ میلیون مادربورد فروخته است که اگر این تعداد را کنار هم قرار دهیم ۴ بار می توانیم دور کره زمین را با مادربورد دور بزنیم. همچنین ایسوس پرفروش ترین برند تولید کننده کارت گرافیک های گیمینگ در جهان است و بیشترین سهم بازار را در جهان در این زمینه به خود اختصاص داده است. وی در ادمه با تاکید بر پیشگام بودن در زمینه صنعت محصولات گیمینگ، ایسوس بار دیگر در تولید و فروش نمایشگر های مخصوص بازی مقام نخست را در جهان به خود اختصاص داده است. همچنین در بخش تولید و فروش درایوهای نوری تنها برندی است که در سالهای اخیر دارای رشد مثبت بوده است.»

سمینار رونمایی از مادربوردهای Z270 در ایران

وی ادامه داد:«ایسوس با تکیه بر نیروی انسانی خود به چنین جایگاهی رسیده است.با داشتن ۱۷۰۰۰ کاردمند در جهان، بیش از ۵۵۰۰ نفر در بخش تحقیق و توسعه و درآمد بیش از ۱۴ میلیارد دلاری در سال ۲۰۱۵ قدرت خود را حفظ کرده است. ایسوس در سال ۲۰۰۶ به عنوان نخستین برند سخت افزاری خط تولید اختصاصی گیمینگ با نام ROG را بنیانگذاری کرد. ایسوس را به عنوان برند تحسین شده در جهان می شناسیم که در سال گذشته توانسته بیش از ۴۳۶۸ جایزه از نشریات مختلف و بیش از۳۶۵ جایزه طراحی زیبا و خلاقانه را با اتکا به تیم طراحی خود به دست آورده است. ایسوس در بخش نمایشگرهای تجاری، از سال ۲۰۱۳ تا کنون با رشد ۸۰ درصدی درآمد مواجه بوده که یکی از دلایل آن تنوع محصولات است»

سمینار رونمایی از مادربوردهای Z270 در ایران

پس از آن سعید مسلمی، مدیر روابط عمومی ایسوس، سری ROG ایسوس-که رده بالاترین های ایسوس در این گروه جای دارند- را به طور مفصل معرفی کرد. ویژگی های ساختاری و ظاهری، قطعات به کارگرفته شده در این گروه و فناوری های جدید مورد استفاده قرار گرفته شده به طور کامل بیان شد. از نکاتی که مورد تاکید قرار گرفت عملکر بهینه و کارامدی بالای مادربوردها به همراه برخی ویژگی های اختصاصی نظیر Aura Sync ایسوس که ایسوس نخستین برندی است که قبل از دیگران از آن استفاده کرده است. ایسوس علاوه بر معرفی سری های Formula, Extreme و Hero، مادربورد های جدید Maximus IX Code و Maximus IX Apex نیز با چیپست Z270 تولید کرده است که مادربورد Apex توانسته است پس از اکران رسمی همه رکوردهای اورکلاکینگ را نصیب خود کند.

مسلمی سپس در مورد ویژگی های مخصوص بازی و نرم افزار های کاربردی این سری توضیحاتی را ارائه کرد.

وی سپس با معرفی سری ROG STRIX، سمینار را ادامه داد و به معرفی این سری پرداخت. این سری در حقیقت به دلیل عملکرد بالای سری STRIX با ROG ترکیب شده و جایگزین شایسته سری موفق Pro Gaming در نسل های قبلی است. این سری در با مدل های فراوانی که دارد برای هر رده از بودجه گیمرها، انتخابی در آن وجود دارد. سری ROG STRIX بیشتر ویژگی های سری ROG را در خود داشته و سبکی نو از گیمینگ حرفه ای را در اختیار گیمرها قرار داده است.

سمینار رونمایی از مادربوردهای Z270 در ایران

در مرحله بعد، مدیر روابط عمومی ایسوس، به معرفی نسل جدید مادربوردهای با استاندارد نظامی ایسوس پرداخت. سری TUF که با قطعاتی با استاندارد نظامی ساخته می شوند، جان سخت ترین محصولات ایسوس هستند و ایسوس بر اساس آزمون هایی که در هنگام پروسه تولید بر روی آنها انجام داده تا ۵ سال شرایط گارانتی برای این سری در نظر گرفته است.

در انتها نیز حسن ختام این سمینار با معرفی نامی قدیمی از محصولات ایسوس بود که بار دیگر ایسوس با افتخار و به یاد گذشته های دور خود مادربوردهای سری تجاری خود را با نام Prime تولید کرده است. Prime نخستین گروه مادربوردهای حرفه ای تولید شده در ایسوس بود که تاریخ تولید آنها به سال ۱۹۸۹ بر می گردد. ایسوس با توجه به تاریخچه خود و افتخارات کسب شده در زمینه تولید مادربورد، سری تجاری تولیدات خود را با که با چیپست سری ۲۰۰ اینتل تولید شده را با نام Prime وارد بازار کرده است.

سمینار رونمایی از مادربوردهای Z270 در ایران

در بین ارائه فنی، حضار با پاسخ به سوالات مطرح شده از هر بخش جوایزی را به رسم یادبود از ایسوس دریافت کردند و در انتها هم با بازدید از آخرین دستاورد های ایسوس-شامل چهار سیستم کامل گیمینگ حرفه که به نحوی عالی با نورپردازی Aura ایسوس کار می کردند و آخرین مادربوردهای سری ۲۰۰ ایسوس- این سمینار به پایان رسید.

ارسال نظر