لحظه شماری برای رونمایی از کیبورد شگفتی ساز ۵q در نمایشگاه CES

آیا کیبورد ۵q می تواند دنیای صفحه کلید ها را متحول کند؟

لحظه شماری برای رونمایی از کیبورد شگفتی ساز ۵q در نمایشگاه CES

به گزارش کلیک ، CES نمایشگاه بزرگی برای نمایش جدیدترین محصولات الکترونیکی در دنیاست . نمایشگاهی که می توان گفت به نوعی بزرگترین رویداد فناوری سال به حساب می آید و مکان خوبی برای عرضه هر آن چیز که مرتبط با آخرین فناوری های برتر جهان از قبیل گجت، اسمارت فون، وسایل خانگی هوشمند است، می باشد. در این بین صفحه کلید مکانیکی خاص و متفاوت کیبورد ۵q کمپانی Das Keyboard بسیار مورد توجه خواهد بود.سازندگان این کیبورد در مورد آن چنین شرح داده اند که این کیبودر با اتصال به دنیای اینترنت قابلیت تغییر رنگ ۱۰۴ کلید را با نور پس زمینه RGB فراهم می نماید تا از این طریق استفاده کاربر کامپیوتر از کلیدهای رنگی جدا شده به راحتی صورت پذیرد.

از دیگر مزیت های این کیبورد سازگاری با فضای اتصال ابری IFTTT و Zapier برای دریافت پیام، یادآوری تقویم و ...می باشد. در ساخت این صفحه کلید از ground- breaking الکترونیک استفاده شده و سیستم روشنایی RGB و LED تامین کننده نور صفحه خواهند بود. سویچ های مکانیکی Gamma - ZULU کیبورد با تحمل فشار ۱۰۰ میلیون بار و شماره گیر Q که نقش کلید دستور العمل را ایفا می کند، بعلاوه دو ورودی و یک خروجی و در نهایت سازگاری با سیستم عامل های لیندوکس، مک و ویندوز خیال شما را برای کاربردی بودن این محصول راحت خواهد کرد.

سازندگان این صفحه کلید ادعا می کنند که کار با این کیبورد جدید حدود ۴۵ بار سریع تر از اکثر صفحه کلید ها خواهد بود و امیدوار هستند که در سال آینده با قیمت ۲۶۰ دلار از سال آینده عرضه گردد.

ارسال نظر