اسپیکر معلق،شگفتی جدید در دنیای محصولات دیجیتال

LG PJ9 نام اسپیکر بلوتوث معلق ال‌جی است که می رود تا از شگفتی سازهای محبوب نمایشگاه  CES 2017 باشد،تصاویر این اسپیکر معلق بسیار جالب و دیدنی اند ولی مردم اولین دیدار با این اسپیکر جالب را برای اولین بار در نمایشگاه CES 2017 خواهند داشت.

اسپیکر معلق،شگفتی جدید در دنیای محصولات دیجیتال

کلیک - هروقت پای خلاقیت به موضوعات تکراری کشیده می شود باید منتظر دو واکنش متفاوت باشیم، یا مردم عاشقش می شوند یا بی اعتنا از کنار آن خواهند گذشت، موضوع اسپیکر معلق هم به نظر می آید همین روند را طی کند. ما سال گذشته شاهد معرفی اولین اسپیکر معلق جهان توسط ASWY در CES نمایشگاه بودیم. و اسپیکر معلق به اسپیکری گفته می شود که باکس خروجی صدا در فاصله ۳ تا ۵ سانتی‌متر از سطح زمین قرار دارد و با به کار گیری روش‌هایی همچون استفاده از مواد دیا مغناطیس و یا ایجاد قطب‌های همنام توسط سیم‌پیچ‌ها در هوا معلق می‌ماند.

این درست است که اولین اسپیکر معلق جهان سال گذشته به صورت رسمی وارد بازار گردیده ولی ال جی پیش دستی کرده است و خیلی سریع به سمت تولید آن رفته است. وقتی به عکس LG PJ9 نگاه می کنیم یک ظاهری استوانه‌ای شکل به شکل توربین هواپیما را می بینیم که قادر است به عنوان یک قابلیت منحصر به فرد صدا را به صورت ۳۶۰ درجه پخش کند.

ولی جدای از ظاهر متفاوت این اسپیکر فناوری به کار گرفته شده در آن هم منحصر بفرد است و این اسپیکر می تواند صدا را باکیفیتی فوق‌العاده و بودن هیچ افت کیفیتی به شنوندگان در هرکجای اتاق که باشند، برساند.

قطعات سخت افزاری این اسپیکر شامل دو رادیاتور پسیو بهره رده که علاوه بر بهینه سازی صدای خروجی باعث شنیدن فرکانس‌های بخش باس می‌شود.LG PJ9 همچنین به قابلیت مقاومت در برابر آب بر اساس استاندارد آی‌پی ۶۷ تجهیز گردیده که فعالیت بدون مشکل آن را به مدت نیم ساعت در عمق ۱ متری آب را امکان‌پذیر می‌کند.

علاوه بر آن از شارژرهای وایرلس پشتیبانی می کند، ولی می توان از شارژ عادی نیز در آن استفاده کرد. و شایان ذکر است که باتری داخلی آن در حالت آماده به کار قادر است ۱۰ ساعت انرژی دستگاه را تأمین نماید. این محصول در نمایشگاه CES 2017 به مردم معرفی خواهد شد، و شرکت ال جی در مورد قیمت این اسپیکر معلق خبری منتشر نکرده است.

ارسال نظر