با این اپلیکیشن از میزان آلودگی هوای تهران با خبر شوید

به تازگی شرکتی وابسته به شهرداری تهران اپلیکیشنی را عرضه کرده است که از طریق آن می توانید از میزان آلودگی مناطق مختلف تهران مطلع شوید.

با این اپلیکیشن از میزان آلودگی هوای تهران با خبر شوید

به گزارش کلیک ، این شرکت که کنترل کیفیت هوا نام دارد اخیرا اپلیکیشنی را روانه بازار کرده است که کمک می ‌کند تا همیشه از وضعیت آلودگی هوا در مناطق مختلف تهران اطلاع پیدا کنید. این نرم افزار اطلاعات خود را مستقیما از دیتابیس شرکت کنترل هوای تهران دریافت می‌کند و وضعیت آلودگی هوا را به طور لحظه ‌ای به شما نشان می‌ دهد.

بخش راهنمای اپلیکیشن کیفیت هوای تهران به کاربران کمک می کند تا معنای اعداد و رنگ ‌های مختلف شاخص کیفیت هوا را به طور کامل و صحیح درک کنند. این اپلیکیشن می‌ تواند شاخص کیفیت هوا را به تفکیک ایستگاه ‌های مختلف اعلام کند. می ‌توانید برای اطلاع از وضعیت آلودگی هوا در منطقه‌ مورد نظر خود از بخش نمایشگاه شاخص کیفیت ایستگاه‌ ها روی نقشه‌ تهران استفاده کنید.

علاوه بر این اپلیکیشن کیفیت هوای تهران، وضعیت آلودگی هوا را در طول یک هفته‌ گذشته روی نمودار برای شما به نمایش می گذارد. در این اپلیکیشن اطلاعات مفید دیگری مثل راهنمای هر یک از آلاینده‌ های معیار را هم می ‌توانید پیدا کنید.

هم چنین در این نرم افزار قسمتی به نام تحلیل و پیش‌ بینی وجود دارد که در بعضی روزها با توجه به شرایط خاص هشدار ها و پیام‌ هایی را برای حفظ سلامتی برای شما می فرستد.

اگر شاخص کیفیت هوا از شرایط ناسالم عبور کند، اپلیکیشن کیفیت هوای تهران از طریق نوتیفیکیشن این موضوع را به اطلاع شما می رساند.

گوشی همراهتان اندروید باشد و یا آیفون فرقی نمی کند چون برای هر دو نمونه این نرم افزار ارائه شده است. این اپلیکیشن را از همین لحظه می توانید از طریق این لینک دانلود کرده و بر روی گوشی خود داشته باشید.

ارسال نظر