عنوان Call of Duty در صدر فرمانروایی می کند

همان طور که اطلاع دارید، هر هفته آمار پرفروش ترین بازی های بریتانیا منتشر می شود. یک هفته دیگر به اتمام رسید و در این هفته شاهد صدرنشینی بازی محبوب و بی نظیر Call of Duty: Black Ops 3 بودیم.

عنوان Call of Duty در صدر فرمانروایی می کند

به گزارش کلیک ، هفته گذشته نیز این عنوان در صدر این جدول قرار داشت و در این هفته نیز عناوین بزرگ دیگری نتوانستند این جایگاه را از عنوان کال اف دیوتی بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

اگر اخبار دنیای بازی رسانه کلیک را دنبال کرده باشید، حتما می دانید که عنوان محبوب Star Wars: Battlefront هفته گذشته در رده دوم قرار داشت. بسیاری از منتقدان و تحلیل گران اعتقاد داشتند که با اکران فیلم Star Wars The Force Awakens فروش این عنوان افزایش پیدا خواهد کرد و در هفته کریسمس عنوان Star Wars: Battlefront صدرنشین خواهد شد. بنا به آمارهای منتشر شده اکران فیلم ذکر شده نتوانست فروش بازی استار وارز را به حد فروش بازی کال اف دیوتی بلک آپس ۳ برساند و این هفته نیز بازی Star Wars: Battlefront در رده دوم قرار گرفت.

عنوان محبوب و خارق العاده فیفا ۱۶ کمپانی اکترونیک آرت نیز نتوانست مانند هفته گذشته فروش داشته باشد و فقط در هفته کریسمس توانست جایگاه خود را در رده سوم جدول حفظ کند. عناوین بزرگ دیگری مانند Fallout 4، Minecraft: Story Mode، Assassin's Creed: Syndicate، Just Cause 3 و Tom Clancy's Rainbow 6: Siege که حدودا با بازی کال اف دیوتی بلک اپس ۳ و استار وارز منتشر شدند، نتوانستند رکورد فروش بازی بی نظیر کمپانی اکتیوژن یعنی Call of Duty Black Ops 3 را بشکنند و به همین خاطر این بازی ها در لیست ۳ بازی پرفروش این هفته بریتانیا مشاهده نمی شوند.

عنوان مورد انتظار Just Cause 3 که در تاریخ ۱ دسامبر سال میلادی جاری برای پلتفرم های کنسول های هشتم و کامپیوترهای شخصی منتشر شد، فروش بسیار خوبی را تجربه نکرد! این عنوان در هفته گذشته در رده ششم جدول قرار داشت و در این هفته با سقوط یه پله، در رده هفتم جدول قرار گرفت.

در زیر می توانید لیست ۴۰ بازی پرفروش بازی های ویدویی در کشور بریتانیا را مشاهده کنید.

 1. CALL OF DUTY: BLACK OPS III
 2. STAR WARS BATTLEFRONT
 3. FIFA 16
 4. FALLOUT 4
 5. MINECRAFT: STORY MODE
 6. ASSASSIN'S CREED: SYNDICATE
 7. JUST CAUSE 3
 8. GRAND THEFT AUTO V
 9. TOM CLANCY'S RAINBOW 6: SIEGE
 10. UNCHARTED: THE NATHAN DRAKE COLLECTION
 11. WWE 2K16
 12. JUST DANCE 2016
 13. HALO 5: GUARDIANS
 14. FORZA MOTORSPORT 6
 15. RISE OF THE TOMB RAIDER
 16. LEGO JURASSIC WORLD
 17. LEGO DIMENSIONS
 18. NEED FOR SPEED
 19. MINECRAFT: XBOX EDITION
 20. FOOTBALL MANAGER 2016
 21. DISNEY INFINITY 3.0
 22. SKYLANDERS SUPERCHARGERS
 23. MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION
 24. THE CREW
 25. THE LAST OF US: REMASTERED
 26. GUITAR HERO LIVE
 27. MARIO KART 8
 28. UNTIL DAWN
 29. SPLATOON
 30. LEGO MARVEL SUPER HEROES
 31. RARE REPLAY
 32. DESTINY: THE TAKEN KING
 33. TERRARIA
 34. SUPER MARIO MAKER
 35. BATMAN: ARKHAM KNIGHT
 36. ANIMAL CROSSING: HAPPY HOME DESIGNER
 37. LEGO THE HOBBIT
 38. LEGO BATMAN 3: BEYOND GOTHAM
 39. NBA 2K16
 40. THE SIMS 4

در پایان این خبر، دیدگاه شما در خصوص جدول پرفروش ترین بازی های این هفته بریتانیا چیست؟ آیا هفته بعد نیز شاهد صدرنشینی بازی CALL OF DUTY: BLACK OPS III خواهیم بود؟ دیدگاه ها و پیش بینی های خودتان را در رسانه کلیک به اشتراک بگذارید.

منبع: chart-track

ارسال نظر