آپدیت جدید کلش آف کلنز عرضه شد

خبری ویژه برای کلش بازان و علاقمندان به بازی های کامپیوتری. آپدیت جدید کلش آف کلنز از روز قبل ۲۹ آذر ماه (Clash Of Clans 8.709.2) برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس ارائه شده است. اگر می خواهید از تغییرات نسخه جدید بدانید با ما همراه شوید.

آپدیت جدید کلش آف کلنز عرضه شد

به گزارش کلیک ، نسخه جدید کلش آف کلنز از دیروز در فروشگاه‌ های نرم افزاری اندروید و آی او اس در دسترس قرار گرفته است و کاربران می‌توانند نسخه‌ اندروید آپدیت جدید کلش آف کلنز ۲۹ آذر - Clash Of Clans 8.709.2 را بر گوشی های خود داشته باشند.

آپدیت جدید کلش آف کلنز آپدیت‌ بزرگی برای این بازی محسوب می‌شود و کاربران در این نسخه اتفاقات مهیجی را پیش رو دارند.

البته تعداد زیادی از کلش بازان به سراغ بازی‌ هایی دیگری مثل پوکمون گو و کلش رویال رفته‌ اند و از تعداد مخاطبان آن کم شده است اما با این حال هم چنان هم میلیون‌ ها نفر در سراسر جهان روزانه به طور مرتب به سرور های کلش آف کلنز مراجعه می کنند تا مبارزات هیجان انگیزی را انجام دهند.

شرکت سازنده این بازی آپدیت جدیدی را برای اضافه کردن امکانات جدید و بهبود عملکرد فنی بازی ارائه کرده است و تلاش می کند تا سطح تجربه‌ و لذت این کاربران وفادار بیش از پیش بالا برود.

چون به‌ روزرسانی امروز یکی از مهمترین آپدیت‌ های بازی به حساب می آید و احتمالا آپدیت جدید کلش آف کلنز ۲۹ آذر (Clash Of Clans 8.709.2) آخرین نسخه‌ ای از این بازی است که در سال ۲۰۱۶ در اختیار کاربران قرار می‌ گیرد، بنابراین تغییرات مهمی نیز در آن وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. قابل ذکر است که تقریبا تمام این تغییرات در هر دو سیستم عامل آی او اس و اندروید مانند هم هستند و ممکن است که تنها بعضی مسائل فنی و اعداد و ارقام جزئی در آن ها متفاوت باشد.

لیست تغییرات آپدیت جدید کلش آف کلنز ۲۹ آذر - Clash Of Clans 8.709.2

کاربران در این آپدیت می‌ توانند کینگ بربر و آرچر کوئین خود را تا سطح ۴۵ ارتقا دهند. قبل از این فقط کاربران کلش آف کلنز می‌ توانستند این دو ابر قهرمان خود را تا لول ۴۰ ارتقا دهند؛ در ضمن تغییری نیز در سطوح مختلف و اعداد مربوط به قدرت‌ های گرند واردن (Grand Warden) ایجاد نشده است.

قلعه‌ کلن (Clan Castle) را می توانید از سطح ۶ به سطح ۷ ارتقا دهید.

از این به بعد سطح ماکزیمم برای گولم ۶ خواهد بود.

هوگ (Hog Rider) را می توانید تا ۷ سطح ارتقا دهید که این هم یکی از جذاب‌ ترین تغییرات این ورژن است.

اسپل سم (Poison Spell) را از این به بعد می توانید به سطح ۵ ارتقا دهید.

مقدار آسیبی (Damage) که نیروی Witch به نیروها و ساختمان‌ های دشمن می‌ زند و مقدار ضربه‌ ای که می‌ تواند تحمل کند (Hitpoints) باز هم در این نسخه افزایش پیدا کرده‌ است.

حمله‌ های بالن‌ ها از این به بعد سریع‌ تر می شوند.

سرعت حمله‌ دو نیروی اژدها و P.E.K.K.A نیز افزایش یافته است تا امکان چیدن استراتژی‌ های جدیدی برای حمله با این دو نیرو داشته باشید.

برج‌ های جادوگر (Wizard Towers) را در این نسخه می‌توانید به سطح ۱۰ آپگرید کنید.

آخرین سطح قابل ارتقا برای دیوار ها نیز از لول ۱۱ به لول ۱۲ افزایش پیدا کرده است.

تعداد زیادی از تغییرات دیگر نیز در پشت صحنه و در آمار و ارقام ایجاد شده است تا گیم پلی نهایی، تعادل بیشتری داشته باشد.

ارسال نظر