برگزاری کارگاه‌ های آموزشی فناوری اطلاعات در نمایشگاه الکامپ

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ ای کشور اعلام کرد که در بیست و دومین نمایشگاه بین‌ المللی الکامپ تهران، چند کارگاه آموزشی از جمله در موضوع‌ های روز فناوری اطلاعات برگزار می‌ کند.

برگزاری کارگاه‌ های آموزشی فناوری اطلاعات در نمایشگاه الکامپ

به گزارش کلیک ، تولید محتوای آموزشی در دوره‌های جذاب مهارتی، برگزاری دوره کاربردی آموزش تولید محتوای الکترونیکی و صدور گواهی حضور در کارگاه آموزشی، از دیگر برنامه‌هایی این سازمان در نمایشگاه الکامپ است.

هدف اصلی از برگزاری این کارگاه‌های آموزشی، علاوه بر معرفی چند موضوع جذاب و نوین در بخش فناوری ارتباطات و اطلاعات به علاقمندان این حوزه، اجرای کامل فرآیند تولید و نشر محتواهای الکترونیکی آموزش های مهارتی و ارتقای سطح مهارتی علاقمندان این بخش در تولید محتوای آموزش های مهارتی اعلام شده است.

براساس این گزارش، کارگاه‌های آموزشی یادشده همسو با اجرای طرح توسعه ۱۰ برابری محتوای آموزشی سازمان فناوری اطلاعات ایران برنامه ریزی شده است.

قرار است به طور هم‌ زمان همه فرآیند برگزاری این کارگاه ها به طور ۳۶۰ درجه تصویربرداری و محتوای آموزشی آن به صورت برخط (آنلاین) و رایگان در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

سازمان فنی و حرفه ای اعلام کرده علاقمندانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند، می توانند به طور زنده از طریق نشانی portaltvto.com کارگاه های آموزشی را مشاهده کنند.

ارسال نظر