چگونه با سرویس Deseat.me اکانت های پراکنده در اینترنت را یکجا پاک کنیم؟

معمولا برای ثبت نام در سرویس ‎های آنلاین کاربران باید ایمیل خود را وارد کنند. اگر از جیمیل خود برای این کار استفاده می ‎کنید می ‎توانید به کمک سرویس Deseat.me اکانت ‎های متفرقه و پراکنده خود را به صورت یکجا پاک کنید.

چگونه با سرویس Deseat.me اکانت های پراکنده در اینترنت را یکجا پاک کنیم؟

به گزارش کلیک، این سرویس می ‎تواند اکانت‎ های شما را در سایت ‎های مختلف شناسایی کند و راه‎ های گوناگونی برای حذف آن‎ ها ارائه دهد.

معمولا دادن اجازه دسترسی ایمیل به برنامه‎ های جانبی می‎ تواند نگران کننده باشد. اما Deseat.me از قابلیت Google OAuth برای دسترسی به جیمیل استفاده می ‎کند و پس از آن برنامه به طور کامل بر روی رایانه میزبان اجرا خواهد شد. به گفته سازنده آن، این سرویس هیچ گونه اطلاعات شخصی را به شبکه ارسال نمی ‎کند.
untitled-1
برای شروع باید وارد حساب کاربری جیمیل خود شوید. سپس به داخل سرویس Deseat.me بروید و جیمیل خود را وارد کنید. با وارد کردن ایمیل لیستی از اکانت ‎های فعال خود را مشاهده خواهید کرد. برای هر اکانت دو گزینه Add to delete queue برای پاک کردن حساب کاربری مذکور و Keep برای حفظ اکانت در دسترس است. با مراجعه به لیست Delete Queue می ‎توانید اکانت‎ های اضافی خود را مشاهده کنید.

اکانت برخی سایت‎ های محبوب را می ‎توان به صورت مستقیم و با انتخاب گزینه Delete پاک کرد. اما برای موارد دیگر باید به صفحه اصلی سایت مورد نظر رجوع کنید و به صورت دستی اکانت خود را حذف نمایید.

ارسال نظر