بازی جذاب قلدر مدرسه در نسخه های موبایل در دسترس قرار گرفت

راکستار گیمز اعلام کرد که بازی Bully: Anniversary Edition یا قلدر مدرسه برای اندروید و آی‌اواس در دسترس است.

بازی جذاب قلدر مدرسه در نسخه های موبایل در دسترس قرار گرفت

کلیک - دیروز کمپانی راکستار گیمز، شرکت توسعه‌دهنده و ناشر بازی‌های ویدئویی اعلام کرد که با همکاری وار درام استودیوز (War Drum Studios)، عنوان Bully: Anniversary Edition را برای اندروید و آی‌اواس به قیمت ۶٫۹۹ دلار آمریکا عرضه می‌کند. در سال ۲۰۰۶ بود که نسخه ی قلدر مدرسه ارائه شد و اکنون بعد از گذشت ۱۰ سال این نسخه‌‌ی جدیدبرای پلی‌استیشن ۴، منتشر گشته است و راکستار آن را "بهترین عنوان از لحاظ کیفیت بصری و اجرای فنی" بر شمرده است.

داستان قلدر مدرسه یا Bully در مورد پسری ۱۵ ساله به نام جیمی هاپکینز است که می خواهد قدرت را در مدرسه به دست گیرد، از دید منتقدین، این بازی همچون دیگر بازی های راکستار گیمز در نوع خودش شاهکاری بوده است. این بازی شامل Bully: Scholarship Edition است که دارای بازی اصلی با محتویات اضافی است و همچنین جلوه‌های بصری تا حدود زیادی بهبودیافته است ، کنترل‌های جدید و یک بخش چند نفره‌ی جدید با نام Friend Challenges نیز در بازی ارائه می‌شوند.

بازی قلدر مدرسه

شما با Friend Challenges، قادر به انجام مینی‌گیم‌های بازی مانند نسخه‌ی معمولی خواهید بود، اما با این تفاوت که با بازیکنان دیگر از این عنوان لذت می‌برید و رقابت می‌کنید.

Bully: Anniversary Edition به‌صورت کُلی، شامل محتویات زیر می‌شود:

۱-بازی اصلی Bully به همراه مراحل، شخصیت‌ها، مینی‌گیم‌ها و آیتم‌های جدید و اضافی از Bully: Scholarship Edition

۲-گرافیک عالی: بافت‌های باکیفیت، نورپردازی و سایه‌های طبیعی و افکت‌های بهتر در این بازی عرضه شده است

۳-پشتیبانی نیتیو از جلوه‌های بصری باکیفیت

۴-قابلیت ایجاد چالش با دوستان توسط بخش چند نفره‌ی Friend Challenges و آگاهی یافتن از مواقعی که نوبت شما برای بازی می‌شود

۵-کنترل‌های لمسی هوشمند با دکمه‌های متنی در صورت نیاز برای استفاده‌ی شما مهیا است.

۶-قابلیت انتقال سیو از طریق Rockstar Games Social Club

۷-پشتیبانی از کنترلر

همچنین این بازی برای پلی­‌استیشن ۴ به همراه جلوه‌های بصری بهبودیافته و پشتیبانی از تروفی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت و می توانید مطمئن باشید که با وجود گذشت ۱۰ سال از عرضه‌ی داستان اصلی‌ برروی پلی‌استیشن ۲، همچنان بازی جالب و لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

ارسال نظر