بار دیگر دیدار با اژدهای سرخ MSI و لپ‌تاپ‌های جدید آن

پس از برگزاری گردهمایی گیمرها در تیرماه ۹۵، این بار بخش لپ‌تاپ‌های گیمینگ MSI دوباره قصد دارد مراسمی بهتر و بزرگ تر را برای دوستداران دنیای گیمینگ و کامپیوتر تدارک ببیند.

بار دیگر دیدار با اژدهای سرخ MSI و لپ‌تاپ‌های جدید آن

به گزارش کلیک، بخش لپ‌تاپ‌های گیمینگ MSI که امروزه با محصولات خاص خود، به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت گیمینگ شناخته می‌شود، قصد دارد دومین رویداد بزرگ گیمینگ خود را در تهران برگزار کند. این رویداد که از آن می‌توان به عنوان «گردهمایی بزرگ گیمینگ» نام برد، در روز ۴ آذرماه ۹۵ در بازار کامپیوتر ایران (خیابان ولیعصر) برگزار خواهد شد.

شرکت MSI این امکان را فراهم کرده است تا در این رویداد، شما هم بتوانید از آخرین محصولات گیمینگ و فناوری‌های این کمپانی بازدید کنید و با مدل‌های جدید لپ‌تاپ‌های این شرکت که مجهز به کارت‌های گرافیک نسل جدید (سری GTX 10) هستند، از نزدیک کار کنید تا متوجه شوید که این لپ‌تاپ‌ها واقعاً در مقابل کامپیوترهای دسکتاپ، چیزی کم ندارند و از قدرت بسیار بالایی برخوردارند.

اما این همه‌ی ماجرا نیست! چرا که برنامه‌های مهیج و جذاب دیگری نیز در این رویداد وجود خواهد داشت که به‌زودی از طرف مرجع رسمی لپ‌تاپ‌های MSI‌ در ایران اعلام خواهد شد. از جمله اینکه در این رویداد شما می‌توانید تجربه‌ای تازه از واقعیت مجازی (VR) با لپ‌تاپ‌های نسل جدید MSI داشته باشید. همچنین در این رویداد مسابقات هیجان‌انگیزی نظیر گیمینگ به صورت LAN Party و ... نیز بین مشتاقان بازی‌های کامپیوتری برگزار خواهد شد.

بخش لپ‌تاپ‌های MSI‌ سعی کرده است با دریافت نظرات کاربران و رسانه‌ها، کمبودهای مراسم قبلی را در این رویداد برطرف کند. به هر حال باید بگوییم که شما هم به این رویداد دعوت هستید! پس ۴ آذرماه را از یاد نبرید و با حضور در این مراسم، خاطره‌ای خوش از دنیای گیمینگ و تجربه‌ای نوین برای خود رقم بزنید.

ارسال نظر