حماسه God of War باز می گردد

 بازی افسانه ای  God of War دوباره باز می گردد و تب و تاب طرفداران این بازی برای شنیدن اخبار جدیدی از آن تمام ناشدنی است.

حماسه God of War باز می گردد

به گزارش کلیک، در مورد God of War فقط باید به این نکته در ابتدا اشاره کرد که God of War لیاقت تمام تعریف هایی که در موردش می شود را دارد. کارگردان این نسخه جدید از بازی God of War کوری بارلوگ، کارگردان بازی که هر مرحله از پیشرفت توسعه بازی را در توئیتر به اشتراک می‌گذارد و بدین ترتیب علاقمندان این بازی می توانند از مرحله به مرحله ی پیشرفت ساخت این بازی خبر داشته باشند.

بارلوگ در آخرین توئیت هایش به‌طور مجدد در توئیتر تایید کرد که نام نسخه جدید این سری، فقط God of War است و هیچ پسوند، پیشوند یا عددی ندارد. در ادامه بارلوگ همچنین افزود در حال حاضر تاریخ انتشاری برای بازی در نظر گرفته نشده و با توجه به میزان کاری که کمپانی سانتا مونیکا با آن روبه‌رو می‌شود، به‌نظر می‌رسد به این زودی‌ها هم کار ساخت بازی پایان نمی‌یابد. موضوع ناراحت کننده در این قسمت ماجرا این است که بارلوگ حتی نمی‌تواند تایید کند که بازی God of War می تواند به رویداد PlayStation Experience در اواخر سال جاری برسد یا نه.

کوری بارلوگ در رابطه با سیستم مبارزات توضیحاتی را هم ارائه کرد براین اساس ،بلوکه و رد کردن حملات هردو جزء بخش‌هایی از سیستم حرکات بازی هستند. وی همچنین به طرفداران وعده داد بازی تعداد زیادی صحنه‌ حماسی باور نکردنی خواهد داشت که به روش‌های مختلفی نسبت به نسخه‌های قبلی نشان داده می‌شوند. از طرف دیگر، بارلوگ فعلا نمی‌تواند مدت زمان گیم‌پلی بازی را مشخص کند و تا زمانی که مراحل توسعه بازی به پایان نرسد هم نمی‌تواند این کار را انجام دهد.

در نهایت اگر شما واقعا به مراحل توسعه God of War علاقه دارید، بارلوگ در نظر دارد که ویژگی The Making of God of War را در بازی قرار دهد که با تماشای آن می‌توانید آشنایی بیشتری با مراحل توسعه این عنوان پیدا کنید.

نسخه جدید God of War در سال و روز نامشخصی به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. البته باید گفت طرفداران بقدری با دیدن اولین نمایش گیم پلی این بازی در E3 2016 هیجان زده شده اند و می خواهند بیشتر سر از این نکات و رازها دربیاورند که این انتظار کشیدن برایشان سخت است ولی متاسفانه طرفداران باید هنوز اندکی صبر به خرج دهند تا نسخه ی جدید این بازی بتواند سرافرازانه مانند نسخه های قدیمی همه را شگفت زده کند

در پایان باید به این نکته هم اشاره کرد که کارگردان کوری بارلوگ در مورد داستان این نسخه ی جدید گفته بود God of War حتی سخت‌ترین قلب‌ها را هم ذوب خواهد کرد و احتمال دارد که این موضوع راجع به رابطه پدر-پسری است که بازی به تصویر می‌کشد.پس مطمئنا این بازی عمیقا با احساسات گیمرها بازی خواهد کرد

ارسال نظر