عکس های جالب خود را در این سایت بفروشید

سایت ۵۰۰PX یک سایت بسیار معروف و معتبر عکاسی است که در اقدامی دست به اضافه کردن حالت RAW به اپلیکیشن ۵۰۰PX زده است.

عکس های جالب خود را در این سایت بفروشید

به گزارش کلیک،فروشگاه اینترنتی عکس ۵۰۰px، یک فروشگاه اینترنتی عکس بسیار معروف است که بسیاری از افراد در جامعه عکاسی با این سایت آشنا هستند. این سایت یک زمینه بسیار خوب برای عکاسان و علاقه‌مندان به عکاسی برای تماشای عکس و خرید و فروش آنلاین عکس است.

اپلیکیشن ۵۰۰px ارائه‌شده است و یک تغییر کوچک و مؤثر در این اپلیکیشن اضافه کردن قسمتی با نام RAW به این اپلیکیشن است. این قسمت امکان عکاسی، ویرایش، به اشتراک گذاشتن و فروختن عکس‌هایی که با گوشی هوشمند خود گرفته‌اید را به شما می دهد.

عکس‌های خود را در اپلیکیشن 500PX بفروشید

این اپلیکیشن امکان ویرایش بسیار ساده و آسان را به مخاطب می دهد و تفاوت اصلی آن با دیگر اپلیکیشن های ویرایش عکس قابلیت فروش عکس است.

Adam Shutsa یکی از طراحان سایت ۵۰۰px در رابطه یا این اپلیکیشن این‌گونه توضیح داده است که این روش، یک روش بسیار ساده برای داشتن لحظات خوش در کنار یکدیگر و کسب درآمد از عکاسی های روزمره است.

با آپدیت iOS 10 و اضافه شدن قابلیت RAW به گوشی های آیفون، دست کاربران اپلیکیشن ۵۰۰PX بسیار باز است و از امکانات بسیار زیادی برای ویرایش عکس‌های خود وجود دارد استفاده کنند. این اپلیکیشن هم چنین این امکان را فراهم کرده است هنگامی که کاربران تنظیمات رنگی و نوری را بر روی عکس خود اعمال می کنند، می توانند تنظیمات را ذخیره کنند و بر روی عکس های بعدی خود این تنظیمات را اعمال کنند.

لازم به ذکر است که فروختن عکس در ۵۰۰px ملزم به داشتن شرایطی است و عکس ها از فیلتری عبور کرده و عکاس باید شرایط و قوانین مختص این سایت را قبول کرده و در چهارچوب قوانین عمل کند.

یکی دیگر از ویژگی های جذاب این اپلیکیشن قابلیت اطلاع رسانی یا notification است که هر بار که خریدار یا کمپانی عکس شما را ببیند، شما از این رویداد مطلع می شوید.

این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل iOS ارائه‌شده است.

ارسال نظر