اعلام تمام حالت های FIFA 17 برای PS 3 و Xbox 360

حالت­‌های بازی FIFA 17 برای پلی­‌استیشن ۳ و ایکس‌­باکس ۳۶۰ مشخص شدند. توجه داشته باشید که این نسخه­‌ها تمامی ویژگی­‌ها و حالت­‌های بازی که بر روی نسخه رایانه­‌های شخصی، پلی‌­استیشن ۴ و ایکس­‌باکس وان وجود دارند را نخواهند داشت. در ادامه جزئیات بیشتری را مشاهده می‌­کنید.

اعلام تمام حالت های FIFA 17 برای PS 3 و Xbox 360

به گزارش کلیک، EA sports در وب سایت رسمی خود لیست تمامی حالت­‌های بازی FIFA 17 در نسخه­‌های پلی­‌استیشن ۳ و ایکس‌­باکس ۳۶۰ را قرار داد. در ادامه لیست این حالت­ ها را مشاهده می­‌کنید.

FIFA Ultimate Team including Squad Building Challenges
Career Mode
Be a Pro Player
Be a Pro Goalkeeper
Tournament Mode
Women's International Cup
Online Seasons
Online Friendlies
Skill Games
Kick-Off
Play Next Fixture
Practice Arena
دارندگان کنسول­‌های نسل قبل همچنین می­‌توانند با تیم­‌هایی که به تازگی وارد بازی شده‌­اند نیز بازی کنند. این تیم‌­ها شامل تمامی تیم­‌ها از J-League و تیم‌های برزیلی، به علاوه تیم­‌های ملی بانوان نروژ و هلند می­‌شوند. بهبود­های گیم پلی نیز در زیر ذکر شده‌­اند.

تکنیک­‌های هجومی جدید - گزینه­‌های جدید هنگام حمله مثل شوت­‌های با ارتفاع کم، به بازیکنان راه­‌های بیشتری برای ایجاد موقعیت و به ثمر رساندن گل در مقابل دروازه حریف می­‌دهند.

ضربه آزاد بازسازی شده - از ضربات ایستگاهی تا پنالتی­‌ها و ضربات کرنر، شخصیت و تجربه به آن تزریق کنید و از موقعیت­‌های مرده نهایت استفاده را ببرید.

FIFA 17 ابتدا در آمریکای شمالی در ۲۷ سپتامبر (۶ مهر) عرضه می‌­شود. سپس بازی به صورت سراسری در ۲۹ سپتامبر (۸ مهر) منتشر خواهد شد.

ارسال نظر