موعد عرضه GTA 5 Redux دوست داشتنی فرا رسید

با توجه به عرضه GTA 5  در روز ۵ شهریور سعی کرده ایم تمام مواردی را که باید درباره ویرایش Grand Theft Auto بدانید،از جمله زمان انتشار، تریلرها و اطلاعاتی درباره تمام ارتقاء ها را برای علاقه مندان به این بازی پرهیجان ارائه کنیم.

موعد عرضه GTA 5 Redux دوست داشتنی فرا رسید

به گزارش کلیک، GTA 5 احتمالاً یکی از بازی های دارای بیشترین ویرایش در طول تاریخ بازی ها است، اما ویرایش Redux آتی آن به نظر می رسد که می تواند بهترین ویرایش باشد.
ایجاد تعدادی از ارتقاءها و تغییرات در این بازی یک تلاش نسبتاً بلندپروازانه است، به طوری که اگر بخواهیم از روی تریلر آن قضاوت کنیم، این ویرایش به سرعت در بین بازی کنندگان GTA 5 محبوبیت خواهد یافت.
بنابراین، زمان عرضه آن چه موقع خواهد بود و دقیقاً چه انتظاری می توان از GTA 5 Redux داشت؟ ما در ادامه تمام اطلاعات مورد نیاز را به شما ارائه خواهیم کرد:

rsz_maxresdefault_1

GTA 5 Redux - ویژگی ها
این به روزرسانی چه چیزی می تواند به بازی درخشان GTA 5 اضافه کند؟ شما می توانید خلاصه کاملی از عناصر جدیداً اضافه شده را در اینجا مطالعه کنید، اما ما به یک معرفی سریع بسنده می کنیم:

سیستم جدید آب و هوایی
سیستم آب و هوایی به طور کامل بازسازی شده است، به طوری که تمام فایل های آب و هوایی به طور ۱۰۰ درصد بازنویسی شده اند. طبق اعلام سایت این ویرایش : " تمام شرایط جوی طوری با دقت طراحی شده اند تا علاوه بر ظهر و نصف شب، طلوع و غروب خیره کننده ای را فرآهم کنند. همچنین این شرایط جوی به گونه ای ساخته شده اند تا به صورت طبیعی با هم ترکیب شده و تصویری را ایجاد کنند که نفس شما را حبس می کند."
تعداد زیاد تغییرات جوی و گرافیکی خیره کننده است. سازندگان چیزهای زیادی به آن اضافه کرده اند، که به طور مثال می توان به افکت های جدید تاری در حرکت و سایه های بهبود یافته و افکت های ارتقاء یافته بخش های ظریف اشاره کرد. اینها موارد اندکی از این تغییرات هستند.

ReShade & ENB
سازندگان از ابزارهای پس از پردازش ReShade و ENB استفاده کرده اند تا تغییرات گرافیکی بیشتری را اضافه کنند. این تغییرات شامل اصلاح رنگ، bloom (افزایش روشنایی پیکسل)، Tone Mapping و غیره است. شما همچنین می توانید با بیش از ۱۵ حالت ReShade که Redux فرآهم می کند، ظاهر این بازی را تغییر دهید.
شدت آسمان، شدت خورشید و رنگ ها، پدیدار بودن ستاره ها، رنگ های ماه، بازتاب های رنگ، بازتاب های بدنه و شیشه های وسایل نقلیه، انعکاس های چرخ ها و رینگ ها، شدت نور چراغ های جلو و عقب وسیله نقلیه، شدت لکه ها، بازتاب های آب و سایه های نور همگی تغییر و ارتقاء یافته اند.

بافت ها (ساختارها)
بافت ها نیز با اضافه شدن پوشش های کاملاً جدید گرافیکی بهبود یافته اند. ساختارهای تجاری کاملاً جدید و واقعی برای تابلوهای اعلانات، خودروهای تجاری، اتومبیل های یدک کش، ایستگاه های اتوبوس و تبلیغات روی تاکسی ها همگی به عنوان بخشی از Redux ارائه خواهند شد، در حالی که ساختارهای جاده ها، پوشش های خسارت ها و خرابه ها نیز همگی تغییر یافته اند.
همچنین هزاران بهبود ساختاری دیگر نیز وجود دارد که شما می توانید در سایت اصلی بازی مطالعه کنید و یا تا زمان عرضه این ویرایش صبر کنید تا تمام آپدیت های گرافیکی جدید با شکوه آن را مشاهده کنید.

بهینه سازی های بازی
شاید جذاب ترین ارتقاء مربوط به سیستم پلیس داخل بازی باشد. به گفته سایت بازی، این ویرایش دارای یک سیستم تعقیب ۱۰۰ درصد باز پیکربندی شده است که نیازمند ۵ ستاره برای ارتش دارای تانک، ۴ ستاره برای fbi، ۳ ستاره برای swat و موارد دیگر است."
خودروهای اعمال قانون جدیدی وجود خواهند داشت که شما را در Redux تعقیب خواهند کرد که از جمله آنها می توان به چندین هلی کوپتر گوناگون، خودروهای نظامی، تانک ها و خودروهای نامحسوس اشاره کرد.
شما مجبور خواهید بود تا کمی بیشتر مواظب پشت سر خود باشید زیرا سازندگان بازی، پرسنل ارتش و افسران پلیس را در این ویرایش بسیار حرفه ای تر و دقیق تر طراحی کرده اند. آنها همچنین مهارت مقامات را بالا برده اند و برای آنها ابزارهای پیشرفته تر نظامی و قابلیت های هوش مصنوعی جدید فرآهم کرده اند.
علاوه بر این موارد، تغییرات زیادی در سلاح ها روی داده است از جمله زمان های جدید پر کردن سلاح، لگد اسلحه واقعی تر، میزان جدید شلیک و تغییرات متعدد دیگر. به این موارد می توان رده های جمعیتی باز طراحی شده، کنترل و هدایت کاملاً جدید برای هر وسیله نقلیه موجود در بازی، افکت های هیجانی و حرکتی ارتقاء یافته و صدها تغییر و آپدیت ظاهری دیگر را اضافه کرد. شما یک ویرایش واقعاً شگفت انگیز را در اختیار خواهید داشت.

GTA 5 Redux - تاریخ عرضه و الزامات
Redux در ۲۶ آگوست عرضه خواهد شد و از طریق سایت رسمی آن قابل دسترسی خواهد بود. این سایت الزامات مورد نیاز آن را اعلام کرده است:
" به نظر من شما می توانید با حداقل ۱۰ الی ۱۵ فریم در ثانیه بیشتر این بازی استاندارد را اجرا کنید تا به عملکرد بهینه در این ویرایش برسید. بسته به سخت افزار کامپیوتر شما، یک میزان کاهش ۵ تا ۱۵ فریم در ثانیه عادی وجود خواهد داشت."

ارسال نظر