بتلفیلد ۱ در برابر کال آف دیوتی Infinite Warfare

کمتر کسی است که علاقه مند به هر حوزه ای از تکنولوژی باشد اما حداقل یک بار نام هایی همچون Call of Duty یا Battlefield را نشنیده باشد. دو سری از بازی های تیراندازی اول شخص که مقایسه نسخه های جدیدشان حقیقتا اجتناب ناپذیر است!

بتلفیلد ۱ در برابر کال آف دیوتی Infinite Warfare

به گزارش کلیک، اکتبر و نوامبر، ماه هایی هستند که انتظار ارائه جدید ترین نسخه از هر دو سری، یعنی Call of Duty: Infinite Warfare و Battlefield 1 را در آنها داریم. دو عنوان محبوب و پر اسم و رسم که به زودی خواهیم دید کدام یک تاج پادشاهی را بر سر می نهد.

سفر به گذشته، سفر به آینده؛ تاریخ در برابر فضا

پر واضح است که این دو بازی در فضای متفاوتی سیر می کنند و تفاوتشان از زمین تا آسمان است. Battlefield 1 شما را به تاریخ می برد؛ جنگ افزار هایی همچون تانک های سنگین، هواپیما های جنگی و حتی اسب ها، در دوران جنگ جهانی اول.

این در حالی است که Call of Duty همچنان در فضا سیر می کند. Call of Duty: Infinite Warfare حرکتی است جسورانه از Activision، حاوی اکشن ها و اتفاقات زیادی که در زمین و غیر زمین انتظار شما را می کشند، چه با پای پیاده، چه با جاذبه صفر، و چه با ابزار های بسیار پیشرفته فضایی.

ویژگی ها جدید

هر دو سری، ویژگی های به خصوص خود را در عنوان های آینده معرفی خواهند کرد.

به ادعای Trusted Reviews، بازی Battlefield 1 جدا از melee system که معرفی شد، ده نقشه جدید در بخش چند نفره و دو حالت جدید بازی با نام های Possession و Breakthrough خواهد داشت که اگرچه شرکت EA توضیح اضافه ای در این باره نداد اما به خودی خود بسیار جذاب به نظر می رسند.

در مورد Infinite Warfare هم همان ایده نبرد تمام و کمال فضایی، به تنهایی فوق العاده است. ضمن اینکه برای اولین بار این بازی از سری Call of Duty، با حالت زامبی نیز در کنار حالت عادی بازی همراه خواهد بود.

استقبال طرفداران

از نکات جالب در مورد هر دوی این بازی ها این است که تریلر آنها بسیار مورد توجه هواداران قرار گرفته است؛ البته توجهی با دو جنس مختلف!

تریلر Battlefield 1 نظر مثبت بسیاری از مردم را به خود جلب کرد، تا جایی که با ۴۳ میلیون بازدید و حدود ۲ میلیون لایک، لقب پرطرفدار ترین تریلر تاریخ یوتیوب را از آن خود کرد.

این در حالی است که در طرف دیگر ماجرا، اوضاع برای رقیب آن یعنی Infinite Warfare اصلا بر وفق مرادش به نظر نمی رسد؛ چرا که تریلر این بازی در فضای اینترنت بسیار منفور شناخته شده، تا جایی که نفرت ۳ میلیون کاربر را برانگیخته است!

اما در نهایت باید بگوییم طبیعتا یک تریلر، تعیین کننده نیست. Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (۳۰مهر) و Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (۱۳ آبان) ، رو در روی هم پا به عرصه نبرد خواهند گذاشت. نظر شما در مورد برنده این نبرد چیست؟

ارسال نظر