هشت نرم افزاری که حتما باید در ویندوز ۱۰ نصب شوند

ویندوز ۱۰ دارای نرم افزار های بی شماری است. در این بین برخی نرم افزار ها کاربرد زیادی دارند و کاربران زیادی از آن ها استفاده می کنند. در بخش زیر تعدادی از این نرم افزار ها را برای ما معرفی می کنیم.

هشت نرم افزاری که حتما باید در ویندوز ۱۰ نصب شوند

کلیک- ایده ی نرم افزار جهانی (universal app) که از طرف مایکروسافت ارائه شد، در بین کامپیوتر های شخصی، تبلت ها و گوشی ها در حال اجرا است. مشکلی که کاربران دارند این است که نمی دانند چه نرم افزاری را باید نصب کنند و از چه نرم افزار هایی در سیستم عامل خود باید استفاده کنند. در قسمت زیر نام چند تا از بهترین نرم افزار های ویندوز ۱۰ را برای شما آورده ایم.

۱ Fresh paint

td

Fresh Paint نرم افزار سرگرم کننده برای نقاشی است که می توانید صفحه آن را برای سرگرمی خط خطی کنید و یا اثر جدی و زیبایی پدید آورید. نمی توان گفت که این نرم افزار از لحاظ گرافیکی بسیار قوی است اما این نرم افزار دارای ابزار و وسیله های زیادی برای نقاشی کشیدن و سرگرم شدن است. رنگ ها به راحتی با هم ترکیب می شوند و می توانید نقش های زیبایی را ایجاد کنید. در ابتدا چند تصیور آموزشی به شما نشان داده می شود تا نحوه کار با آن را یاد بگیرید، شما حتی می توانید عکس های داخل حافظه کامپیوتر خود را به آن منتقل کنید و آن ها را تغییر دهید.

۲ Autodesk Sketchbook

sss

نسخه پیچیده تر و پیشرفته تر نرم افزار paint است که دارای فرچه ها و رنگ ها و وسیله های جدید و بیشتری است و اگر برای آن وقت بگذارید و دقت تان را بالا ببرید قطعا نتیجه خواهید گرفت و اثر حرفه ای و خوبی ایجاد خواهید کرد. اگر از این نرم افزار و Fresh Paint در تبلت استفاده کنید، نتیجه بهتری دریافت می کنید و کار کردن با آن لذت بخش است.

۳ facebook

jjjjj

اگر قصد تجربه کردن و استفاده از فیسبوک در حالت نرم افزاری را دارید و نمی خواید به صورت مستقیم از سایت فیسبوک استفاده کنید، ما به شما نرم افزار Facebook را پیشنهاد می دهیم که هم سریع تر از سایت اصلی است و هم امن تر و اگر از ویندوز ۱۰ بر روی دستگاه های لمسی استفاده می کنید بهتر کار می کند. در این نرم افزار می توانید به تمامی امکاناتی که در سایت اصلی است دسترسی داشته باشید.

۴ plex

jjjjjjjj

به جای این که مرور گر خود را همیشه باز نگه دارید تا از امکانات Plex استفاده کنید، می توانید این نرم افزار را بر روی ویندوز ۱۰ خود نصب کنید. البته نسخه پولی این نرم افزار را باید نصب کنید تا بتوانید به همه امکانات آن دسترسی داشته باشید. اما اگر قصد پول دادن ندارید، می توانید از نسخه محدود تر آن استفاده کنید که فقط اجازه پخش برخی فایل ها را به شما می دهد.

۵ VLC Media Player

jjjjjjjjjjj

این مدیا پلیر به شدت فانتزی است اما خیلی مورد استقبال کاربران قرار نگرفته است. با نصب این نرم افزار بر روی ویندوز ۱۰ می توانید به تمام فایل های موجود در سیستم و حافظه های خارجی خود دسترسی پیدا کنید.

۶ Uber

jjjjjjjjjjNew Microsoft PowerPoint Presentation

این نرم افزار بیشتر در گوشی های همراه کارایی دارد و شاید خیلی در کامپیوتر های شخصی کاربر نداشته باشد، اما ابن نرم افزار هم جزء نرم افزار هایی است که باید بر روی ویندوز ۱۰ خود نصب کنید چون برخی امکانات جدید همچون پیدا کردن تاکسی های اطراف شما به آن اضافه شده است. شما در این نرم افزار می توانید به وسایل نقلیه موجود در اطراف تان دسترسی داشته باشید و قیمت هرکدام را ببینید.

۷ Lara Croft Go

New Microsjjjoft PowerPoint Presentation

بازی های خیلی خوبی بر روی ویندوز ۱۰ نصب نشده اند، اما در این بین بازی ای که ارزش نصب شدن داشته باشد قطعا Lara Croft Go است که می تواند شما را برای ساعت ها سرگرم کند. این یک بازی اول شخص است که برای سیستم عامل های اندروید و ای او اس هم موجود است. این بازی یک بازی هیجانی و دارای مراحل زیاد و زیایی است که می توانید خود را به چالش بکشید.

۸ Adobe Photoshop Express

jjjjjj

فتوشاپ از بهترین نرم افزار های ویرایشگر عکس است اما دارای برخی امکانات و ویژگی هایی است که کاربران معمولی نیاز به آن ندارند و به همین دلیل کار کردن با آن سخت است، به همین دلیل نرم افزار Adobe Photoshop Express برای این کاربران پیشنهاد می شود چون در این نرم افزار ابزار اصلی و اولیه برای ویرایش عکس وجود دارد. برخی جنبه های این نرم افزار مثل اینستاگرام است، یعنی این که ابزار سریع ویرایش عکس در آن موجود است و می توانید به سرعت عکس خود را ویرایش کنید

ارسال نظر