منتظر آیفون جدید نباشید!

آیفون‌ها از این پس، هر سه سال یک بار تغییر می‌کنند. بر اساس گزارش جدیدی که منتشر شده، اپل می‌خواهد چرخه‌ دو ساله‌ ساخت آیفون‌های جدید را کنار بگذارد. تا به امروز، اپل از سیستم «تیک-تاک» اینتل در ساخت آیفون‌هایش استفاده می‌کرد.

منتظر آیفون جدید نباشید!

به گزارش کلیک، از این پس گوشی آیفون هر سه سال یکبار تغییر می کنند. تا قبل از این یک سال، آیفون جدیدی معرفی می‌شد و سال آینده، اپل همان گوشی را به صورت سخت‌افزاری ارتقا می‌داد. برای مثال، اپل iPhone 6 و iPhone 6 Plus را عرضه و یک سال پس از آن، با حفظ ظاهر گوشی، آن‌ها را در قالب دو گوشی iPhone 6s و iPhone 6s Plus ارتقای سخت‌افزاری داد.

چرخه‌ی جدید ساخت آیفون‌ها، به دلیل کاهش فروش این گوشی‌ها به وجود آمده است. با این اوصاف انتظار داشتیم تا با عرضه‌ی آیفون ۷، شاهد تغییرات بزرگی در این گوشی‌ها باشیم، اما شایعات تا به امروز این موضوع را رد کرده‌اند.

آیفون ۷، از نظر ظاهری تفاوت زیادی با آیفون ۶ ندارد. این طور که نظر می‌رسد، اپل از این پس هر سه سال یک بار، گوشی‌هایش را ارتقای زیادی خواهد داد. سری آیفون‌های ۶ و ۶s و ۷ اولین چرخه‌ی سه ساله‌ی اپل را رقم زدند. یعنی اگر می‌خواهید آیفون بزرگ بعدی اپل را ببینید، باید برای مدل ۲۰۱۷ صبر کنید.

طبق گزارش منتشر شده، چرخه‌ی جدید ساخت آیفون‌ها، به دلیل کاهش فروش این گوشی‌ها به وجود آمده است. اپل انتظار ندارد امسال، به اندازه‌ی سال ۲۰۱۵ آیفون بفروشد. به طور کلی، انتظار زیادی از آیفون امسال نداشته باشید.

ارسال نظر