پرفروش‌ترین عناوین این هفته رایانه های شخصی مشخص شد

بدون تردید، با وجود کنسول های نسل هشتم و عملکرد بی نظیر آن ها، برخی از گیمرها و بازی بازها همچنان اعتقاد دارند که پلتفرم رایانه شخصی، بهترین پلتفرم جهت تجربه بازی های ویدیویی است! با گذشت زمان نه تنها تعداد پی سی بازها کمتر نشده بلکه روزانه به تعداد آن ها نیز افززوده می شود و این به نفع شبکه بزرگ استیم و سایر شبکه های مخصوص پلتفرم پی سی است. همان طور که اطلاع دارید، با پایان هر هفته میلادی، شبکه های بزرگ دنیای گیم آمار فروش محصولات خود را در رسانه ها منتشر می کنند و این آمار فروش، به نحوی رقابت و عملکرد بازی ها را با یک دیگر مقایسه می کند. چندی پیش، فروشگاه بزرگ گرین من گیمینگ و شبکه بزرگ استیم، لیست پرفروش ترین عناوین پلتفرم رایانه های شخصی را در وب سایت خود منتشر کرد. جهت مشاهده لیست و کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

پرفروش‌ترین عناوین این هفته رایانه های شخصی مشخص شد

با گذشت زمان نه تنها تعداد پی سی بازها کمتر نشده بلکه روزانه به تعداد آن ها نیز افززوده می شود و این به نفع شبکه بزرگ استیم و سایر شبکه های مخصوص پلتفرم پی سی است. همان طور که اطلاع دارید، با پایان هر هفته میلادی، شبکه های بزرگ دنیای گیم آمار فروش محصولات خود را در رسانه ها منتشر می کنند و این آمار فروش، به نحوی رقابت و عملکرد بازی ها را با یک دیگر مقایسه می کند. چندی پیش، فروشگاه بزرگ گرین من گیمینگ و شبکه بزرگ استیم، لیست پرفروش ترین عناوین پلتفرم رایانه های شخصی را در وب سایت خود منتشر کرد. جهت مشاهده لیست و کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، روز گذشته لیست پرفروش ترین بازی های پلتفرم رایانه های شخصی در بریتانیا منتشر شد که در این لیست شاهد صدرنشینی بازی FOOTBALL MANAGER 2016 هستیم. این عنوان ابتدا در رده دوم جدول پرفروش ترین عناوین پلتفرم رایانه شخصی قرار داشت و طبق این آمار منتشر شده، گویا میزان فروش آن افزایش یافته و توانسته صدر جدول را تصاحب کند. عنوان محبوب و پرطرفدار سیمز ۴ که توسط استودیوی سیمز توسعه یافته است، با یک پله سقوط، جایگاه قبلی بازی فوتبال منیجر ۲۰۱۶ را از آن خود کرد.

عنوان موفق استودیوی بیلیزارد انترتیمنت، Overwatch، توانست میزان فروش خود را نسبت به گذشته افزایش دهد و با یک صعود، از جایگاه چهارم به جایگاه سوم جدول برود. صعود بی نظیر عنوان The SIMS 4: Get Together از جایگاه دهم به پنجم، یکی از جالب ترین اتفاقات این هفته است که به لطف پیشنهادات شگفت انگیز استودیوی ناشر یعنی الکترونیک آرتز، میزان فروش خود را چند برابر گذشته کرد.

در رده ششم جدول، بازی DOOM قرار گرفت! این عنوان ترسناک و هیجان انگیز در زمان انتشار خود توانست به موفقیت های زیادی دست یابد و انتظارات اکثر گیمرها و منتقدان را برآورده سازد. حال با گذشت زمان از تاریخ انتشار بازی، کم کم شاهد افت فروش بازی دووم هستیم به طوری که در این هفته، عنوان استودیوی آی دی سافت ور از رده سوم جدول، به رده ششم جدول سقوط کرد. بازی ویدیویی فالوت ۴ نیز همچنان به فروش بسیار خوب خود ادامه می دهد و همیشه شاهد حضور نام فالوت ۴ در لیست ۱۰ بازی پرفروش بریتانیا هستیم!

دو بازی Total War: Warhammer و The Sims 4: Get to Work هر دو با یک پله سقوط نسبت به هفته گذشته، به ترتیب در جایگاه هفتم و هشتم جدول قرار گرفتند. عنوان ویدیویی محبوب استار وارز بتل فرانت نیز این هفته با کاهش فروش رو به رو شد و با یک پله سقوط، جایگاه نهم جدول را از آن خود کرد.

در نهایت، نسخه ویژه عنوان شبیه ساز کشاورزی یعنی Farming Simulator 15، توانست خود را در رده دهم جدول قرار دهد و خود را در لیست ۱۰ بازی پرفروش هفتگی بریتانیا (مخصوص پلتفرم PC) نشان دهد.

در ادامه می توانید لیست پرفروش ترین عناوین پلتفرم رایانه شخصی در بریتانیا، استیم و فروشگاه گرین من گیمینگ را مشاهده کنید. (این لیست تا تاریخ ۲۳ جولای مصادف با شنبه ۲ مرداد ماه سال ۱۳۹۵ گردآوری شده است)

https://static1.click.ir/servev2/YjkxYQuWA1Yx/5Uwvb7W7Zm0,/file.jpg

پر فروش‌ ترین بازی‌های پلتفرم رایانه‌ شخصی در کشور بریتانیا:

جایگاه قبلی جایگاه کنونی
نام بازی
استودیوی سازنده
کمپانی ناشر
۲ ۱ FOOTBALL MANAGER 2016 SPORTS INTERACTIVE سگا
۱ ۲ THE SIMS 4 THE SIMS STUDIO الکترونیک آرتز
۴ ۳ OVERWATCH BLIZZARD ENTERTAINMENT اکتیویژن بیلیزارد
۱۰ ۴ THE SIMS 4: GET TOGETHER THE SIMS STUDIO الکترونیک آرتز
۳ ۵ DOOM ID SOFTWARE بتسدا سافت ورک
۵ ۶ FALLOUT 4 BETHESDA بتسدا سافت ورک
۶ ۷ TOTAL WAR: WARHAMMER CREATIVE ASSEMBLY سگا
۷ ۸ THE SIMS 4: GET TO WORK THE SIMS STUDIO الکترونیک آرتز
۸ ۹ STAR WARS BATTLEFRONT DIGITAL ILLUSIONS الکترونیک آرتز
- ۱۰ FARMING SIMULATOR 15: GOLD EDITION GIANTS SOFTWARE کوچ میدا
۱۱ ۱۱ GRAND THEFT AUTO V ROCKSTAR NORTH تیک تو
۲۰ ۱۲ MIRROR'S EDGE CATALYST DIGITAL ILLUSIONS الکترونیک آرتز
۱۳ ۱۳ HEARTS OF IRON IV PARADOX پارادوکس
۱۶ ۱۴ STARCRAFT II: LEGACY OF THE VOID BLIZZARD ENTERTAINMENT اکتیویژن بیلیزارد
۲۳ ۱۵ XCOM 2 FIRAXIS تیک تو
۹ ۱۶ THE WITCHER III: WILD HUNT CD PROJEKT RED باندی نامکو انترتیمنت
۱۴ ۱۷ PROJECT CARS: GAME OF THE YEAR EDITION SLIGHTLY MAD STUDIOS باندی نامکو انترتیمنت
۳۰ ۱۸ CALL OF DUTY: BLACK OPS III TREYARCH اکتیویژن بیلیزارد
۱۸ ۱۹ THE SIMS 4 BUNDLE PACK 1 THE SIMS STUDIO الکترونیک آرتز
۱۵ ۲۰ THE SIMS 4 BUNDLE PACK 5 THE SIMS STUDIO الکترونیک آرتز
۱۷ ۲۱ ROCKET LEAGUE PSYONIX گیمز ۵۰۵
۱۹ ۲۲ GUILD WARS 2: HEART OF THORNS ARENANET شعبه اروپایی ان سی سافت
- ۲۳ STARCRAFT II: BATTLE CHEST BLIZZARD ENTERTAINMENT اکتیویژن بیلیزارد
۲۹ ۲۴ X-PLANE 10: GLOBAL LAMINAR RESEARCH آیرو سافت
۲۵ ۲۵ THE SIMS 3: STARTER BUNDLE THE SIMS STUDIO الکترونیک آرتز
۲۴ ۲۶ STREET FIGHTER V CAPCOM کپ کام
۲۱ ۲۷ ORI AND THE BLIND FOREST: DEFINITIVE ED. MOON STUDIOS نوردیک گیمز
- ۲۸ DARK SOULS III FROM SOFTWARE باندی نامکو انترتیمنت
۲۷ ۲۹ STELLARIS PARADOX پارادوکس
۲۶ ۳۰ FAR CRY 4 UBISOFT (MONTREAL) یوبی سافت

در ادامه، به لیست پرفروش ترین بازی های شبکه استیم می رسیم! شبکه استیم نیز جز پرمخاطب ترین شبکه های دنیای گیم به حساب می آید به طوری که به صورت میانگین، بیش از ۵ میلیون گیمر به صورت همزمان و آنلاین، در این شبکه مشغول تجربه عناوین ویدیویی هستند. در این هفته، عنوان بی نظیر Grand Theft Auto V توانست صدرنشین جدول شود و بار دیگر، قدرت کمپانی راک استار را به رخ رقیبان بکشد. با اینکه بیش از دو سال از تاریخ انتشار این بازی ویدیویی گذشته است، همچنان شاهد فروش بی نظیر آن در فروشگاه ها و شبکه های مختلف دنیای بازی هستیم.

در جایگاه دوم این جدول، عنوان شبیه سازی شده RimWorld قرار گرفت. این عنوان در تاریخ ۴ نوامبر سال میلادی ۲۰۱۳ به صورت انحصاری برای رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز، لینوکس و مک او اس عرضه گردید. عنوان EARTH DEFENSE FORCE 4.1 The Shadow of New Despair نیز توانست در هفته گذشته، فروش خوبی را تجربه کند و خود را در رده سوم جدول پرفروش ترین بازی های استیم، قرار دهد. در زیر می توانید لیست ۱۰ بازی پرفروش شبکه استیم را مشاهده کنید.

پرفروش‌ ترین بازی‌ ها در شبکه‌ بزرگ استیم :

۱٫ Grand Theft Auto V
۲٫ RimWorld
۳٫ EARTH DEFENSE FORCE 4.1 The Shadow of New Despair
۴٫ No Man's Sky
۵٫ Dead by Daylight
۶٫ Counter-Strike: Global Offensive
۷٫ Arma 3 Apex
۸٫ Starbound
۹٫ Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen
۱۰٫ Total War: WARHAMMER

پرفروش‌ ترین بازی‌ های پلتفرم رایانه‌ شخصی در فروشگاه گرین‌ من گیمینگ :

۱٫ Mystery Bundle - ۵ Pack
۲٫ Mystery Bundle - ۱ Pack
۳٫ Super Meat Boy
۴٫ Sniper: Ghost Warrior Trilogy
۵٫ The Orange Box
۶٫ Rise Of The Tomb Raider
۷٫ Sleeping Dogs Definitive Edition
۸٫ Starbound
۹٫ Batman: Arkham Knight
۱۰٫ Grand Theft Auto V Great White Bundle

در پایان این گزارش، دیدگاه شما در رابطه با میزان فروش بازی های رایانه های شخصی در هفته گذشته چیست؟ شما در هفته گذشته، کدام یک از عناوین ویدیویی ذکر شده در لیست بالا را خریداری کرده اید؟ هفته آینده فروش عناوین پلتفرم رایانه شخصی را چگونه پیش بینی می کنید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را در رسانه بزرگ کلیک به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر