ناسا وجود موجودات فضایی را پنهان می‌کند

باوجود اینکه بارها موجودات فضایی و بیگانگان موضوع داستان‌ها و فیلم‌های علمی تخیلی بوده‌اند، سوال اینجاست آیا این موجودات واقعا وجود دارند؟ آیا ناسا از وجود آن‌ها مطلع است و این امر را پنهان می‌کند؟

ناسا وجود موجودات فضایی را پنهان می‌کند

به گزارش کلیک، نظریه‌پردازان توطئه معتقدند تصویر یک "ساختار مستطیل شکل" حین یک مصاحبه در مرکز تحقیقات Ames ناسا سهوا بر روی میز باقی‌مانده بود. آن‌ها ادعا می‌کنند که این عکس داستان قدیمی که ناسا از وجود بیگانگان هوشمند در زمین و ماه باخبر است را تایید می‌کند اما ناسا این مساله را عمومی نمی‌کند زیرا از تاثیر آن بر روی دین و قوانین در میان عامه مردم نگران است.

این تصویر در هنگام مصاحبه با دانشمندان آنتونی کولاپرت و دکتر کیم انیکو دیده شد. نظریه پردازان توطئه میگویند این تصویر بر روی میز نشان‌دهنده یک ساختار به‌وضوح هندسی است که به‌هیچ‌وجه نمی‌توان با اشکال طبیعی یا صخره‌های ماه اشتباه گرفت.

photo_

حتی برخی گفته‌اند کارمندان ناسا قصد داشته‌اند این مساله را عمومی کنند و آن را عمدا روی میز گذاشته‌اند. این تصویر که بار اول در سال ۲۰۱۲ دیده شد هنوز در انجمن‌های تئوری توطئه موردبحث است.

Ancient-code.com یک سوال پرسیده است: "سوال بزرگ که افراد بسیاری آن را می‌پرسند این است که آیا دولت‌ها در سرتاسر جهان و سازمان‌هایشان اطلاعات زندگی ماورای زمینی را پنهان می‌کنند؟ طبق این تصویر و ویدئو پاسخ یک بله قاطع است.

اما چرا تا این حد پنهان‌کاری می‌کنند؟ این ساختار ممکن است دلیل این مساله باشد که چرا ناسا برای مدتی در ماه فعالیت نمی‌کرد؟

تمامی این سوال‌ها هنوز بی‌پاسخ هستند و ما تنها می‌توانیم به پرسیدن ادامه دهیم و ندانیم در ماه چه اتفاقی در شرف وقوع است."

photo_2016-07-24_13-22-16

این سایت در ادامه می‌گوید "اگر ما واقعا در نظر داریم به مریخ برویم، نیاز به پایگاهی در ماه داریم و همین‌طور پایگاه‌هایی در فوبوس و دیموس قمرهای مریخ."

این مساله باعقل جور درمیاید. چیزی نیست که از فیلم‌های علمی تخیلی گرفته‌شده باشد و چیزی است که در نظر داریم انجام دهیم. ناسا اصرار دارد تابه‌حال تنها تصاویر اشیای ساخت بشر را بر روی ماه‌ گرفته است و این عکس‌ها در طی مأموریت آپولو گرفته‌شده‌اند و همین‌طور هرگونه شواهد دال بر وجود موجودات فضایی بر روی ماه و یا هر مکان دیگری را انکار میکند.

ارسال نظر