تماشا کنید: نگاه نزدیک به محصولات زندگی هوشمند آنر

رسانه کلیک - آنر قصد دارد علاوه بر اسمارت‌فون‌ها، سایر محصولات اکوسیستم هوشمند خود را وارد ایران کند. طی روزهای گذشته برخی از این محصولات در بازار ایران موجود شده و به زودی محصولات جدیدی نیز به آن‌ها اضافه خواهد شد.

تماشا کنید: نگاه نزدیک به محصولات زندگی هوشمند آنر

محصولات جدید آنر شامل ایرباد اقتصادی HONOR Choice True Wireless Earbuds و ایرباد پریمیوم HONOR Magic Earbuds می شود که در حال حاضر در بازار ایران موجود شده اند. این دو محصول هم‌زمان با عرضه گوشی هوشمند HONOR 9A رونمایی شده بودند و اکنون با قیمت بسیار مناسب در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته اند.

از سوی دیگر نسخه‌های جدید ساعت‌ Magic Watch 2 با رنگ‌های قهوه‌ای و گلد در دو سایز 46 و 42 میلی‌متری در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفته است.

آنر همچنین قرار است ساعت جدید HONOR Watch GS Pro که حدود 15 روز پیش در نمایشگاه IFA رونمایی شد را خیلی زود هم‌زمان با عرضه جهانی در ایران عرضه کند.

محصولات زندگی هوشمند آنر که بخشی از اکوسیستم پیشرفته 1+8+N را تشکیل می‌دهند، در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله روسیه و هند پرطرفدار هستند و آنر امیدوار است که این محصولات مورد توجه کاربران ایرانی هم قرار بگیرد.

ارسال نظر