سکوی پرتاب؛ دومین رویداد سرمایه‌گذاری استارتاپ‌ها

رسانه کلیک - دومین رویداد سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب، در مرکز رویدادهای سلام در تاریخ ۲۷ شهریور جاری برگزار خواهد شد. در این رویداد ۵۰ تیم با هم به رقابت خواهند پرداخت.

سکوی پرتاب؛ دومین رویداد سرمایه‌گذاری استارتاپ‌ها

به گزارش روابط عمومی ''۱۰۰ استارت‌آپ''، برگزاری دومین رویداد سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب، بعد از بررسی اولیه و داوری مجازی بیش از 600 تیم استارت‌آپی در مرکز رویدادهای سلام برگزار می‌شود.

این رویداد در مرحله غیر حضوری، میزبان ۶۰۰ تیم استارت‌آپی بود که طرح های خود را برای ۱۰۰ استارت‌آپ ارسال کردند، تا بعد از بررسی اولیه و برگزاری چندین جلسه داوری مجازی با حضور فعالان اکوسیستم استارت‌آپی به مرحله رویداد حضوری راه پیدا کنند. ۵۰ تیم به مرحله حضوری راه‌یافته‌اند، این تیم‌ها پنج‌شنبه 27 شهریورماه در رویداد حاضر شده و توسط داوران مورد بررسی قرار می‌گیرند.

نتیجه داوری نهایی این رویداد در اختتامیه اعلام و شرایط سرمایه‌گذاری به صورت قطعی به تیم ها مخابره خواهد شد. با توجه به اینکه مخاطب اصلی ۱۰۰ استارت‌آپ، تیم‌های حاضر در مرحله بذری و پیش بذری هستند، متوسط سرمایه‌گذاری بر هر تیم ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

این رویداد با داوری افراد شاخص در اکوسیستم استارت‌آپی برگزار می‌شود تا تیم‌های حاضر در رویداد بتوانند با سرمایه‌گذاری درست، پشتیبانی، و راهبری مستمر، به موفقیت نزدیک‌تر شوند.

ارسال نظر