عرضه گوشی قدرتمند رد مجیک برای بازی ویدئویی

رسانه کلیک - شرکت نوبیا از زیرمجموعه‌های ZTA چین، گوشی قدرتمند جدیدی برای اجرای بازی‌های ویدیویی موسوم به رد مجیک 5 اس تولید کرده است.

عرضه گوشی قدرتمند رد مجیک برای بازی ویدئویی

این گوشی مبتنی بر گوشی رد مجیک 5G است و البته برخی امکانات جدید برای خنک کردن سریع درون آن به کار گرفته شده است. میزان رم این گوشی نیز به ۱۶ مگابایت افزایش یافته که اجرای بازی‌ سنگین را بر روی این گوشی تسهیل می‌کند. در قاب پشتی این گوشی هم یک پوشش جدید از جنس مس و نقره نصب شده که جریان یافتن هوا را در محیط داخلی این گوشی تسهیل می‌کند.

گوشی مذکور دارای فناوری دوربین سه گانه است و دوربین اصلی نصب شده بر روی آن حسگر ۶۴ مگاپیکسلی سونی موسوم به IMX۶۸۶ است. پردازنده اصلی این گوشی هم اسنپ دراگون ۸۶۵ است.

رد مجیک

علاوه برسیستم خنک کننده داخلی این گوشی یک فن خارجی هم برای این تلفن همراه طراحی شده که علاقمندان با خرید و نصب آن می‌توانند خنک کردن رد مجیک ۵ اس را تسهیل کنند. البته تأمین برق این فن از طریق کابل یو اس بی - سی صورت می‌گیرد.

قیمت این گوشی با ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی ۵۵۰ دلار و با ۱۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی ۷۲۰ دلار است. لذا این گوشی در مقایسه با دیگر گوشی‌های اختصاصی بازی مانند راگ فون ۳ ارزان‌تر است.

منبع: مهر

ارسال نظر