ردمی بوک 16 شیائومی با پردازنده اینتل عرضه خواهد شد

رسانه کلیک - ردمی بوک 16 شیائومی با جدیدترین پردازنده نسل ۱۰ اینتل یعنی پردازنده Core i7 در تاریخ ۸ جولای در بازار چین عرضه خواهد شد. 

ردمی بوک 16 شیائومی با پردازنده اینتل عرضه خواهد شد

شرکت شیائومی اخیرا از سه مدل از لپ‌تاپ‌های ردمی بوک خود (ردمی بوک 16 و 13 و 14) که دارای چیپست AMD Ryzen بودند، عرضه شد. اما این شرکت اکنون قصد دارد لپ‌تاپ جدیدی را در بازار چین عرضه کند. تیزرها و تبلیغات این شرکت حاکی از آن است که ردمی بوک 16 شیائومی با جدیدترین پزدارنده اینتل در تاریخ ۸ جولای عرضه خواهد شد.

این لپ‌تاپ از پردازنده نسل ۱۰ اینتل یعنی پزدارنده Core i7 اینتل بهره خواهد برد. دار حال حاضر اطلاعات بیشتری درباره این لپ‌تاپ از طرف شرکت شیائومی منتشر نشده است.

به نظر می‌رسد لپ‌تاپ ردمی بوک 16 که پردازنده AMD Ryzen دارد، با مدل جدید که مجهز به پردازنده اینتل است تفاوت چندانی نداشته باشد و مشخصات فنی و ویژگی‌های آن‌ها یکسان باشد.

به نظر می‌رسد این لپ‌تاپ جدید با رم ۸ یا ۱۶ گیگابایتی و حافظه ۵۱۲ مگابایتی SSD به بازار عرضه شود. همچنین ممکن است یک واحد GPU برای انجام دادن کارهای تخصصی گرافیم در این لپ‌تاپ وجود داشته باشد. احتمالا این لپ‌تاپ باتری قوی‌تر با طول عمر بیشتری خواهد داشت و نسبت صفحه نمایشگر به بدنه آن زیاد خواهد بود.

قیمت ردمی بوک 16 با پردازنده AMD Ryzen و نمایشگر ۱۳ اینچی از ۵۳۹ دلار شروع می‌شود و قیمت مدل ۱۶ اینچی آن تقریبا ۶۳۸ دلار است. به نظر می‌رسد کم‌ترین قیمت لپ‌تاپ جدید با پردازنده اینتل ۵۶۷ دلار باشد.

ارسال نظر