تلویزیون‌های هوشمند جدید وان پلاس با قیمتی مناسب عرضه خواهند شد

رسانه کلیک - شرکت چینی وان پلاس در تاریخ دوم جولای از تلویزیون‌های جدید خود رونمایی خواهد کرد. این دستگاه‌ها ارزان‌تر و هوشمندتر از نسخه‌های قبلی این شرکت هستند.

تلویزیون‌های هوشمند جدید وان پلاس با قیمتی مناسب عرضه خواهند شد

پیت لائو مدیر ارشد اجرایی و موسس وان پلاس اعلام کرده این دستگاه ها ارزانتر و هوشمندتر از نسخه های قبلی این شرکت هستند. او با انتشار پستی جدید در وبلاگ وان پلاس جزئیاتی درباره تلویزیونی جدید فاش کرد که پوشش DCI-P۳Hk آن ۹۳ درصد است و گواهینامه Dolby Vision دریافت می‌کند. DCI P۳ ، فضای رنگی مورد استفاده برای پروژکتورهای حرفه ای دیجیتال است که هم‌اکنون در صنایع فیلم‌سازی و سینما به کار می‌رود.

به گفته لائو تعداد زیادی از تولید کنندگان محتوا، محصول خود را با توجه به استاندارد DCI P۳ می‌سازند. از آنجا که دستیابی به ۱۰۰ درصد استاندارد DCI P۳ کار سختی است، وان پلاس این قابلیت را با ۹۳ درصد ارائه می کند.

علاوه بر آن فناوری‌های جدیدی در شرکت وان پلاس توسعه یافته تا کیفیت تصویر را ارتقا دهد. این فناوری Gamma Engine نام دارد و شامل ارتقای فعالیت‌های پردازشی مانند وضوح بسیار بالا، کنتراست دینامیک، MEMC و غیره است. با کمک این فناوری‌ها تصویر درخشان تر، واضح تر و روان تر به نظر می رسد و حتی ویدئوهای بی کیفیت نیز بهتر نمایش داده می شوند.

از سوی دیگر با وجود گواهینامه Dolby Vision تلویزیون های آتی وان پلاس کیفیت تصویر بهتری خواهند داشت.

ارسال نظر