هیات تجاری ایرانی به کنگره جهانی موبایل بارسلونا می‌رود

رسانه کلیک - یک هیات تجاری با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به نمایشگاه ۲۰۲۰ GSM اعزام می‌شود، این هیات تجاری با شرکت‌های متناظر خود جلسات رودررو هم برگزار می‌کنند.

هیات تجاری ایرانی به کنگره جهانی موبایل بارسلونا می‌رود

به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ماه پایانی سال ۹۸، بارسلونا شهر معماری‌های منحصر به فرد در دنیا، میزبان بزرگ‌ترین کنگره جهانی موبایل خواهد بود، این کنگره جهانی، به عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعت موبایل دنیا، با حضور تولیدکنندگان موبایل، محتوا و نرم‌افزار و همینطور مدیران اپراتورهای تلفن همراه، فرصت مناسبی برای تبادلات تجاری و بازرگانی در این عرصه فراهم می‌کند.

در این گردهمایی برترین‌های صنعت موبایل و تولید محتوا مانند اپل، سامسونگ، مایکروسافت، ال‌جی، اچ‌تی‌سی، سونی و غیره حضور خواهند داشت، همچنین نسل جدید موبایل‌، تبلت و نرم‌افزار در این رویداد به علاقه‌مندان و فعالان این حوزه معرفی می‌شود.

در کنگره جهانی موبایل بارسلونا که محلی برای نمایش توانمندی شرکت‌ها و کشورهای مختلف در این حوزه است، یک هیات تجاری ایرانی نیز با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم وفناوری معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان توسعه تجارت حضور خواهند یافت. نمایشگاه ۲۰۲۰ GSM روزهای پنجم تا هشتم اسفندماه ۹۸ در شهر بارسلونای اسپانیا برگزار می شود.

ارسال نظر