اسنپ مبلغ کمک‌ هزینه خرید بنزین را 2 برابر کرد

رسانه کلیک - با گذشت حدود یک ماه و نیم از اعلام سهمیه‌بندی بنزین و حمایت‌های همه‌جانبه اسنپ از رانندگانش در قالب تخصیص وام و میلیاردها تومان پاداش، حالا اسنپ به عنوان پیش‌قدم در ارائه کمک‌ هزینه خرید بنزین طرح حمایتی ویژه‌ای را با عنوان «کمپین ۱۰۰۱» آغاز کرده است.

اسنپ مبلغ کمک‌ هزینه خرید بنزین را 2 برابر کرد

در این طرح که از شنبه ۳۰ آذر ماه شروع شده، باشگاه رانندگان اسنپ امکانی برای رانندگانش فراهم کرده که علاوه بر دریافت اعتبار سهمیه سوخت از شرکت ملی فراورده‌های نفتی، کمک هزینه خرید بنزین (ویژه پیمایش‌های بالای هزار کیلومتر در هفته) را هم دریافت کنند و به این ترتیب دیگر نگرانی بابت هزینه بنزین نداشته باشند. نحوه محاسبه هزینه دریافتی به این صورت است که هر راننده‌ای که ۱۰۰۰ کیلومتر اولیه خود را در طول یک هفته در سفرهای اسنپی پیمایش داشته باشد، به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر بیشتر، کمک‌ هزینه خرید بنزین دریافت می‌کند.

این هزینه مازاد بر سهمیه‌ای است که پیش از این برای رانندگان تاکسی‌های اینترنتی در نظر گرفته شده بود. خبر خوب این‌که طبق اعلام روابط عمومی اسنپ، مبلغ کمک‌ هزینه فوق که در شروع طرح به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر ۱۰ هزار تومان بوده، حالا در اقدامی ویژه دو برابر شده است تا رانندگان این سامانه بدون دغدغه بتوانند به کار خود ادامه دهند. به این ترتیب رانندگان عضو ناوگان اسنپ بابت هر ۱۰۰ کیلومتر بیشتر، ۲۰ هزار تومان کمک هزینه خرید بنزین دریافت می‌کنند. لازم به ذکر است؛ کمک‌ هزینه فوق هیچ‌ محدودیتی ندارد و هر هفته به اعتبار اسنپی رانندگان افزوده می‌شود.

ارسال نظر