اتصال اینترنت همراه منتظر دستور وزیر کشور است

رسانه کلیک - مهرداد لاهوتی، سخنگوی فراکسیون مستقلین به نقل از آذری جهرمی اعلام کرده که وزیر ارتباطات نقشی در قطع و وصل شدن اینترنت ندارد و اتصال اینترنت همراه منتظر دستور وزیر کشور است.

اتصال اینترنت همراه منتظر دستور وزیر کشور است

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا، مهرداد لاهوتی، سخنگوی فراکسیون مستقلین با اشاره به حضور وزیر ارتباطات در جلسه صبح امروز یکشنبه فراکسیون مستقلین گفت: «جلسه امروز ما با آقای آذری جهرمی عمدتا در مورد قطعی اینترنت بود که ایشان اعلام کرد نقشی در قطع شدن یا وصل شدن اینترنت ندارد بلکه بر اساس تصمیمات شورای عالی امنیت ملی، این اختیار به وزیر کشور داده شده که اینترنت وصل شود یا نه.»

وی افزود: «به گفته آقای آذری جهرمی در بخشی از استان‌ها اینترنت از طریق وای فای خانگی وصل شده اما اتصال اینترنت همراه منتظر دستور وزیر کشور است.»

لاهوتی همچنین گفت: «هم نمایندگان و هم وزیر ارتباطات نگرانی‌هایی در مورد آسیب دیدن برخی از کسب و کارها داشتند. حتی آقای آذری جهرمی هشدار داد که اگر شرایط به خوبی مدیریت نشود، برخی از مردم اقدام به انتقال سرمایه خواهند کرد.»

از دیروز شاهد اتصال اینترنت ثابت و خانگی در بسیاری از استان های کشور هستیم ( اینترنت ثابت و خانگی در اکثر استان های کشور وصل شد ). گفته شده اینترنت همراه امروز وصل می شود؛ با این حال هنوز خبر رسمی در این زمینه منتشر نشده است.

ارسال نظر