قطع برق مشترکان تلفن همراه را کلافه کرد!

رسانه کلیک - قطع برق در برخی مناطق تهران طی روزهای گذشته باعث بروز مشکل در ارتباط مشترکان تلفن همراه شده است.

قطع برق مشترکان تلفن همراه را کلافه کرد!

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ طی روزهای اخیر گرمای ناگهانی هوا موجب شد که در برخی مناطق تهران شاهد خاموشی‌ های غیرمنتظره باشیم. همین قطع برق بدون اعلام قبلی ظاهرا باعث شده سایت‌ های برخی از اپراتورهای تلفن همراه که در این مناطق واقع شده، دچار مشکل و به اصطلاح داون شوند و در نتیجه در مدت زمانی که برای بالا آمدن مجدد سایت نیاز است،‌ ارتباط برخی مشترکان با مشکل مواجه شود.

ظاهرا اختلال برقراری ارتباط طی دو روز اخیر برای برخی مشترکان یکی از اپراتورهای تلفن همراه ایجاد شده و همین موضوع مشکلاتی را ایجاد و این سوال را مطرح کرده که چرا هیچ اطلاع‌ رسانی قبل از قطع برق برای مشترکان تلفن همراه و یا اپراتورها وجود نداشته است؟

این موضوع البته یکی از مشکلاتی است که بواسطه تماس‌ های تلفنی مردم اعلام و تاکید شده که خاموشی نه تنها در یک منطقه مشخص بلکه سراسر تهران و حتی برخی شهرهای دیگر را فراگرفته و با شرایط پیش رو مشکلات متعددی در ادارات و شرکت‌ ها پیش آمده و قطعی برق حتی موجب کاهش سرعت کار شده است.

در هر حال به گفته مسوولان وزارت نیرو تاکنون هیچگونه خاموشی برنامه‌ ریزی شده وجود نداشته و طی چند روز اخیر به دلیل افزایش دما و به تبع آن رشد چشمگیر مصرف به ناچار مدیریت‌ های اضطراری انجام شده تا رشد مصرف برق سیستم را دچار اختلال نکند.

ارسال نظر