اگر بخواهیم می توانیم با قاچاق مقابله کنیم/ دلیلی ندارد از صدا و سیما تشکر نکنم

رسانه کلیک - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مبارزه موفق با قاچاق تلفن همراه نشان داد که اگر بخواهیم با قاچاق مقابله کنیم، می‌ توانیم.

اگر بخواهیم می توانیم با قاچاق مقابله کنیم/ دلیلی ندارد از صدا و سیما تشکر نکنم

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات اظهار کرد: تعداد شهرهای دارای پوشش نسل سوم و چهارم تلفن همراه دو برابر شد. تعداد روستاهای بهره‌ مند از خدمات کامل ارتباطی با رشد 57 درصدی مواجه شد.

وی با بیان این که بیش از ۵۳۰۰۰ کیلومتر از جاده‌ های کشور تحت پوشش شبکه پهن باند تلفن همراه قرار گرفت، عنوان کرد: در برخی شاخص‌ های دولت الکترونیک رشد چهار برابری داشتیم و دولت همراه ایران آغاز به کار کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: ظرفیت دایری پهنای باند بین‌ الملل کشور دو برابر و ظرفیت دایری پهنای باند داخلی سه برابر شد.

وی ادامه داد: ظرفیت محتوای تولیدی داخل پس از تغییر مدل تعرفه‌ گذاری اینترنت ثابت، در برخی از محصولات رشدی تا چهار برابر را تجربه کرد.

آذری جهرمی تصریح کرد: با قاچاق تلفن همراه به کشور بالاخره مقابله شد و نشان داده شد که اگر بخواهیم با قاچاق مقابله کنیم، می‌ توانیم.

وی بیان کرد: به حریم خصوصی مردم توجه ویژه داشتیم و در آخرین مورد گزارش دقیق بررسی آنچه در مورد جمعیت امام علی (ع) رخ داد را به دبیرخانه شورای‌ عالی امنیت ملی گزارش کردیم و پیگیری خواهیم کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات یادآور شد: اختلافاتی با صدا و سیما در موضوعات مختلف داریم اما دلیل نمی‌ شود که از اقدامات صدا و سیما در اجرای طرح بزرگ ثبت تلفن همراه تشکر نکنم ( تماشا کنید: کنایه وزیر ارتباطات به سازمان صدا و سیما و پیام‌ رسان سروش ).

ارسال نظر